امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156621
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۲۲
تعداد بازدید: 273
به گزارش پیروان مــوعــود، در وزن 59 کیلوگرم سامان عبدولی در دور اول موفق شد حسن یوسف‌اف از تاجیکستان را با نتیجه 9 بر صفر ضربه فنی کند و در دور ...

به گزارش پیروان مــوعــود، در وزن 59 کیلوگرم سامان عبدولی در دور اول موفق شد حسن یوسف‌اف از تاجیکستان را با نتیجه 9 بر صفر ضربه فنی کند و در دور دوم پراوان از تایلند را هم با نتیجه 9 بر صفر از پیش رو بردارد. عبدولی در نیمه نهایی حریف سرسخت خود آیناگولف از قزاقستان را 10 بر 6 شکست داد و راهی فینال شد. وی در فینال به مصاف ژول چو بیکف، حریفی از قرقیزستان خواهد رفت.

در وزن 85 کیلوگرم یوسف قادریان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم اوکی جی ما از ژاپن را با نتیجه 9 بر صفر ضربه فنی کرد. وی در نیمه نهایی برابر شمس الدین اف از ازبکستان به میدان رفت و با نتیجه 5 بر 3 مغلوب حریف شد و به رده بندی رسید.

در وزن 71 کیلوگرم افشین بیابانگرد که در دور اول با قرعه استراحت روبه‌رو شده بود در دور دوم توانست با نتیجه یک بر صفر از سد بایاخیمف از قزاقستان بگذرد. وی در نیمه نهایی حریف ترکمنستانی آمانا زاروف را با ضربه فنی شکست داد و راهی فینال شد. بیبابانگرد باید برای کسب مدال طلا با خولماخوف از ازبکستان مصاف کند.

تیم ملی کشتی فرنگی ایران در روز نخست این رقابت‌ها صاحب سه مدال طلا و 2 مدال برنز شده بود. ایران با توجه به 3 مدال طلا و 2 برنز دیروز در 5 وزن اول و همچنین دو فینالیست و یک نماینده در رده بندی امروز به عنوان قهرمان زودهنگام قاره کهن معرفی شد.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار