امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156678
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 295
به گزارش «پیروان مــوعــود»، افراد مسلح دیروز در لباس مبدل نیروهای امنیتی اقلیم کردستان عراق موسوم به «آسایش» به «الملا نادر کوردیی»، امام جماعت مسجد ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، افراد مسلح دیروز در لباس مبدل نیروهای امنیتی اقلیم کردستان عراق موسوم به «آسایش» به «الملا نادر کوردیی»، امام جماعت مسجد «ملا قادر حوشناو» در شهر اربیل حمله و به ضرب و شتم وی و پسرش در ملأ عام اقدام کردند.

محمد نادر، پسر امام جماعت این مسجد در این‌ باره گفت: «ظهر دیروز افراد مسلح به من و پدرم حمله کردند و ریش او را سوزاندند، و من را نیز با تپانچه هفت‌تیری که در اختیار داشتند، مورد ضرب و شتم قرار دادند».

وی افزود: «این افراد مسلح لباس نیروهای امنیتی اقلیم کردستان عراق موسوم به «آسایش» را برتن داشتند».

«الملا نادر کوردی»، امام و خطیب مسجد نیز در این باره بیان کرد: «ما انتظار اقدامات تنبیهی از سوی دولت اقلیم کردستان عراق برای این متجاوزان را داریم و اگر تدبیری در این باره اتخاذ نشود، موضع ما نسبت به این حمله بسیار محکم و شدید خواهد بود».

وی افزود: «برخی نمازگزاران خواستند که تجمعی در اعتراض به این حادثه برگزار کنند، اما ما آن‌ها را به آرامش دعوت کردیم و اجازه ندادیم که امور پیچیده‌تر از این شود».

این در حالی است که منابع امنیتی مسئول در شهر اربیل عراق هرگونه حمله از سوی نیروهای پلیس یا نیروهای موسوم به «آسایش» به این امام جماعت مسجد و پسرش را رد کردند و این تعرض را به وجود اختلافات اجتماعی میان خانواده الملا نادر کوردی  و برخی افراد نسبت دادند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار