امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15668
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۱
تعداد بازدید: 260
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، سردار مهدی معصوم‌بیگی ظهر امروز در جمع خبرنگاران کشف محموله فوق را از پرونده‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، سردار مهدی معصوم‌بیگی ظهر امروز در جمع خبرنگاران کشف محموله فوق را از پرونده‌های بی‌نظیر تاریخ انتظامی استان عنوان کرد و افزود: محموله کشف شده بیش از 5 میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده و طلای مذکور ساخت کشور امارات است.

وی در تشریح مراحل کشف و ضبط این محموله تصریح کرد: این کار عملیاتی، انتظامی و اطلاعاتی بود که نهایتاً به کشف و ضبط این محموله و دستگیری سه نفر منجر شد.

فرمانده انتظامی استان همدان خاطرنشان کرد: طبق قانون برای متهمان پرونده علاوه بر مجازات در نظر گرفته شده دو برابر ارزش کالا جریمه نقدی لحاظ خواهد شد.

وی از همدان با عنوان یکی از گلوگاه‌های موفق و مهم کشور یاد کرد و گفت: سال گذشته رتبه نخست مبارزه با قاچاق کالا را داشتیم؛ این در حالی است که همدان استانی غیر‌مرزی است.

معصوم‌بیگی اضافه کرد: در سه ماه نخست امسال 700 قاچاقچی دستگیر شدند.

وی با تأکید بر برخورد قاطع با هر گونه کالای قاچاق در سطح استان اظهار کرد: هر کالای وارد شده از خارج که فاقد فرآیند قانونی و برگ سبز گمرکی باشد قاچاق محسوب شده و با آن برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف دو محموله دیگر از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: علاوه بر محموله طلا و دلار، مشروبات الکلی و 13 هزار قطعه لوازم یدکی پراید کشف و ضبط شده است.

وی از شهروندان همدانی خواست هر گونه اطلاعات در زمینه قاچاق کالا را به اداره مبارزه با جرایم اقتصادی به شماره 2183367 اطلاع دهند.

معصوم‌بیگی از استمرار برخورد با اراذل و اوباش در همدان خبر داد و افزود: اخیراً در میدان شریعتی دو نفر از اراذل و اوباش که ایجاد مزاحمت داشتند در کمتر از پنج دقیقه دستگیر شدند.

وی با اشاره به برگزاری باشکوه انتخابات تصریح کرد: در انتخابات هیچ موضوع امنیتی در قبل، حین و بعد از آن در استان وجود نداشت و امن‌ترین انتخابات را سپری کردیم.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به وجود افراد متدین و مسئول در نیروی انتظامی استان گفت: افراد حاضر در نیروی انتظامی همدان دارای عزت نفس بالا هستند که نمونه آن مأمور انتظامی کشف کننده محموله طلا و دلار است.
انتهای پیام/89017/ز40/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها