امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156705
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 301
به گزارش «پیروان مــوعــود»، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای نسبت به اقدام عربستان در خصوص توقف حمایت مالی از ارتش و نیروهای امنیتی لبنان واکنش نشان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای نسبت به اقدام عربستان در خصوص توقف حمایت مالی از ارتش و نیروهای امنیتی لبنان واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش در این بیانیه آمده است: این اقدام عربستان موجب غافلگیر شدن کسی در لبنان نگشت و دروغ بودن ادعاهای رژیم آل سعود در مبارزه با تروریسم را نشان می دهد.

همچنین در این بیانیه تصریح شده است: این اقدام عربستان نشانگر موضع حقیقی عربستان مبنی بر حمایت از تروریسم، تسلیح آن، حمایت مالی از آن، خلق فتنه ها و مشکلات گوناگون برای جهان عرب و جهان اسلام است.

در بخش دیگری از این بیانیه عنوان شده است: دروغ گویی عربستان موجب کتمان حقیقت نمی شود و لبنانی ها آن را خوب می شناسند. همچنین موجب تغییر موضع ثابت حزب الله در خصوص تحولات منطقه ای نخواهد شد.

در بیانیه حزب الله خطاب به وزارتخانه ها، ادارات و نهادهای دولتی و بخش های مختلف ارتش لبنان اعلام شده است:همانگونه که اطلاع دارید عربستان از مدت ها پیش به ویژه از زمان آغاز دوران پادشاه جدید این کشور، چنین تصمیمی در خصوص توقف فروش سلاح به لبنان گرفته بود و زمزمه های این موضوع بارها در رسانه های محلی و بین المللی شنیده شده بود.


در بخش دیگری از این بیانیه بیان شده است: جهان به خوبی می داند که عربستان از بحران مالی رنج می برد.که در پی آن رژیم حاکم بر این کشور به اجرای سیاست های ریاضتی بی سابقه و لغو برخی توافق نامه ها از جمله توافق با ارتش لبنان مبادرت کرده است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها