امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156709
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 306
به گزارش «پیروان مــوعــود»، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن حین انجام عملیات پاکسازی صحرای میدی در استان حجه 8 تن از نظامیان مزدور ائتلاف متجاوز ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن حین انجام عملیات پاکسازی صحرای میدی در استان حجه 8 تن از نظامیان مزدور ائتلاف متجاوز سعودی را به اسارت گرفتند.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین در پاسخ به ادامه تجاوز عربستان، با اجرای یک عملیات کمین منحصر به فرد در گذرگاه الخضراء در نجران، 5 خودروی نظامی ارتش رژیم سعودی را همراه با سرنشینان آن منهدم کردند.

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن نیز با موشک زمین به زمین یک خودروی نظامی متجاوزان را در منطقه "الشاطری" نزدیک کرش در استان لحج منهدم کردند.

و خبر دیگر اینکه جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی به حملات خود به غیرنظامیان و زیرساختهای مناطق مختلف یمن ادامه دادند.

بر اساس این گزارش جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی دوبار فرودگاه بین المللی صنعا و یک مخزن آب در منطقه الکدره در سامع در استان تعز را هدف قرار دادند که در پی این حمله دو نفر به شهادت رسیده شماری نیز زخمی شدند.

همچنین جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی پادگاه "العرقوب" و منطقه "الأعروش" در بخش "خولان" در صنعا را بمباران کردند.

جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی تجمع عناصر مزدور این رژیم در استان لحج را هدف قرار دادند که در پی این حمله شماری از نظامیان که از نبردها با ارتش و کمیته‌های مردمی یمن فرار کرده بودند، کشته شدند.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها