امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15672
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۱
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرنگار حوادث فارس، ۵ ماه قبل در یکی از روزهای زمستان سال ۹۱ مأموران گشت انتظامی تهران از وقوع یک حادثه وحشتناک باخبر شدند. مأموران با ...

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، ۵ ماه قبل در یکی از روزهای زمستان سال ۹۱ مأموران گشت انتظامی تهران از وقوع یک حادثه وحشتناک باخبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه در یکی از خیابان‌های اطراف میدان ونک دریافتند یک مرد جوان به واسطه ضربات چاقو به شدت مجروح شده است.

با انتقال این مرد جوان به بیمارستان مأموران متوجه شدند وی توسط ۲ مرد جوان به وسیله چاقو مورد حمله قرار گرفته است.

پس از انجام اقدامات پلیسی مشخص شد یکی از ۲ مرد جوان یک سارق سابقه دار است و دیگری برادر مستأجر این مرد جوان است.

با دستگیری ۲ متهم به ایراد ضرب و جرح این افراد اعتراف کردند که با همدستی ۲ خواهرشان اقدام به مجروح کردن این مرد ثروتمند کرده‌اند.

دختر جوان پس از دستگیری و بازجویی اعتراف کرد نویسنده یکی از برنامه‌های تلویزیونی است و ۵ ماه قبل از حادثه با مرد ثروتمند آشنا شده است.

این دختر جوان مدعی شد مرد ثروتمند خانه‌ای در مجتمع آتی ساز داشت و به مبلغ ۳ میلیون تومان آن را اجازه کرده بودم.

وی گفت: پس از ۳ ماه پرداخت اجاره برایم سخت شد و به همین دلیل مرد ثروتمند خواهان تخلیه منزلش شد.

دختر نویسنده گفت: از آنجا که به خیلی از هنرمندان و کارگردانان گفته بودم خانه را خریده‌ام تصمیم گرفتم تا کاری کنم که صاحبخانه از تصمیمش منصرف شود.

دختر جوان افزود: به همین دلیل با همدستی برادر، خواهر، دخترخاله و یکی از دوستان برادرم تصمیم گرفتیم تا این مرد را مجروح کنیم تا مدتی از تخلیه منزلش منصرف شود.

مرد جوان سابقه دار در اعترافاتش گفت: با همدستی ۲ خواهر و برادر و دختر خاله آنها مرد ثروتمند را به خیابانی خلوت کشانده و پس از پاشیدن مایعی به صورت وی او را مجروح کردیم.

براساس گزارش خبرنگار فارس در حال حاضر مرد جوان سابقه دار در زندان به سر می‌برد و ۲ خواهر و برادر مجرم نیز با قرار وثیقه ۱۰۰ میلیون تومانی آزاد شده اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها