امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156722
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۳۸
تعداد بازدید: 306
به گزارش «پیروان مــوعــود»، علی‌اصغر فانی، با اشاره به مدارسی که تعداد دانش آموزان قابل‌توجهی دارد و قطعاً نماز در آن مدارس برپا می‌شود، اظهار ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، علی‌اصغر فانی، با اشاره به مدارسی که تعداد دانش آموزان قابل‌توجهی دارد و قطعاً نماز در آن مدارس برپا می‌شود، اظهار کرد: اقامه نماز در مدارس از توفیقاتی است که به دست آورده‌ایم و امیدواریم در سال‌های آتی با تقویت و اجرای قدرتمندانه‌ این طرح بتوانیم همه‌ مدارس را در اقامه نماز مجهز کنیم.

وی افزود: اگر دانش‌آموزان اقامه‌ی نماز را در سنین پایین و دوره‌ی تحصیلی خود فراگرفته و مسئولان مدارس نیز بتوانند نماز را جزء رفتارهای تربیتی آن‌ها قرار دهند، آنگاه در سنین بزرگ‌سالی وضعیت بهتری از جامعه را شاهد خواهیم بود.

وزیر آموزش‌وپرورش با بیان اینکه 650 دارالقرآن در مدارس کشور تأسیس‌شده است، اضافه کرد: مدارس قرآنی و دارالقرآن‌ها به‌صورت هماهنگ اما مجزا به انجام وظایف خود مشغول هستند و این در حالی است که این اقدام می‌تواند در توسعه‌ فرهنگ قرآنی بسیار مؤثر باشد.

فانی با تأکید بر تقویت بنیه علمی معلمان فرهنگی، خاطرنشان کرد: برنامه‌ جامعی در این خصوص نوشته‌شده که بحث تخصصی کردن تدریس قرآن مجید نیز قسمتی از این برنامه است.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها