امروز : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - 2016 October 24
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156725
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۲۸
تعداد بازدید: 227
منابع غربی مدعی شده‌اند گروه تروریستی داعش با ویروس «زامبی فایینگ» (zombifying) طرح یک حمله گسترده به غرب را می‌کشد.

به گزارش پیروان مــوعــود؛به نقل از «دیلی استار»؛ تروریست‌های داعش چندی قبل به تولید تسلیحات شیمیایی دست یافتند این در حالی است که این گروه تروریستی تاکنون چندین مرتبه از سلاح های شیمیایی علیه مردم عراق و سوریه استفاده کرده است و در نظر دارد با جاسوسی در این زمینه توانایی ساخت تسلیحات شیمیایی خود را افزایش دهد.

برخی منابع غربی مدعی شده اند گروه تروریستی داعش با ویروسی به نام «زامبی فایینگ» (zombifying) طرح یک حمله گسترده به غرب را در سر می‌پروراند.

به تازگی این گروه تروریستی آزمایشات جدیدی را برای تکثیر نوعی ویروس آغاز کرده است که گفته می شود آخرالزمان زامبی ها را به دنبال دارد. دکتر «آرنولد تی بلومبرگ» پژوهشگر و متخصص انسان نماها (زامبی ها) معتقد است گسترش نوعی ویروس می تواند انسانها را به «قاتلانی هار» تبدیل کند. این سناریو واقعی است؛ ایده ای که یک گروه تروریستی مانند داعش قطعا به دنبال آن است.

دیلی استار: جنگ آخرالزمانی داعش با انتشار ویروس «زامبی»

این پژوهشگر با اشاره به فیلم آخرالزمانی «28 روز بعد» بر این باور است که گروه تروریستی داعش همانند سایر سناریوهای فانتزی خود در صدد تکثیر و انتشار نوعی ویروس در میان انسان‌هاست. ویروسی که می تواند با آلوده کردن مخزن تامین آب آشامیدنی، تعداد زیادی از انسانها را مبتلا کند.

دیلی استار: جنگ آخرالزمانی داعش با انتشار ویروس «زامبی»

پس از حملات تروریستی داعش در فرانسه، مقامات این کشور و دیگر کشورهای اروپایی نظارت گسترده ای بر منابع آب آشامیدنی اعمال کردند. این در حالیست که مقامات این کشورها نسبت به توانایی داعش در به خدمت گرفتن دانشمندان و تکثیر انواع ویروس‌های خطرناک آگاه هستند.

دیلی استار: جنگ آخرالزمانی داعش با انتشار ویروس «زامبی»

گفته می شود داعش در پی شکست‌های اخیر به شدت تحت فشار است و انتشار یک ویروس می تواند آخرین حربه این گروه تروریستی علیه مخالفانش باشد.

انتهای پیام/
آخرین اخبار