امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156742
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۱۱
تعداد بازدید: 294
به گزارش «پیروان مــوعــود»، آستان مقدس حسینی تعدادی از مبلغین دینی استان بصره درجنوب عراق را برای حل درگیری‌های قبیله‌ای و انجام تبلیغات دینی داخل ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، آستان مقدس حسینی تعدادی از مبلغین دینی استان بصره درجنوب عراق را برای حل درگیری‌های قبیله‌ای و انجام تبلیغات دینی داخل زندان‌های استان اعزام کرد.

شیخ فاهم الإبراهیمی مسؤول شعبه تبلیغات دینی آستان مقدس حسینی گفت: 25 مبلغ دینی از آستان مقدس حسینی برای پایان دادن به پدیده‌ی درگیری قبیله‌ای به استان بصره اعزام شدند.

وی افزود: یک هیئت همراه با روحانیون اعزام شده است تا شرایط مناسب را برای برادران مبلغ و انجام برنامه ریزی تبلیغی برای قبیله‌های درگیر فراهم نمایند.

یادآور می شود استان بصره چند وقت پیش شاهد درگیری‌های مسلحانه درمنطقه الکرمه بین افراد دو قبیله درگیر بود که نیروهای پلیس با حضور در این منطقه به درگیری‌ها پایان دادند.

چندی قبل هم به ابتکار شعبه تبلیغات دینی آستان مقدس حسینی، جمعی از روحانیون و مبلغان عراقی برای نظافت خیابان های کربلا بسیج شدند که مورد توجه قرار گرفته بود. در کنار این اقدام، گروه های آموزشی و فرهنگی که توسط روحانیون مبلغ راه اندازی شده همراه با پاکسازی شهر، جامعه ی عراقی را به مسئولیت پذیری تشویق کرده بودند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها