امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156748
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۴۷
تعداد بازدید: 248
به گزارش «پیروان مــوعــود»، ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری روسیه اعلام کرد: وظایفی که نیروهای هوایی ما در سوریه انجام می‌دهند، شایسته بالاترین تقدیرها ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری روسیه اعلام کرد: وظایفی که نیروهای هوایی ما در سوریه انجام می‌دهند، شایسته بالاترین تقدیرها است.
وی تصریح کرد: آن‌ها به ارتش سوریه و دیگر جناح‌ها کمک می‌کنند تا در شرایطی بسیار دشوار با تروریست‌ها بجنگند و از غیرنظامیان در مقابل خصومت و خشونت محافظت کنند.
رییس‌جمهوری روسیه تاکید کرد که نیروهای کشورش با مقابله با تروریست‌ها در سوریه در واقع از منافع ملی کشور خودشان نیز حفاظت می‌کنند.
وی ادامه داد:‌ سربازان و افسران ما در مبارزات خود در این کشور خاورمیانه، در واقع منافع روسیه را حفظ می‌کنند و با شبه‌نظامیانی می‌جنگند که به صراحت از کشور ما به عنوان دشمن یاد کرده و برنامه‌های خود را برای توسعه در خاک روسیه کتمان نمی‌کنند.
پوتین گفت: روسیه همواره به دنبال حل مناقشات مختلف از طریق ابزارهای سیاسی و دیپلماتیک بوده و این امر شامل سوریه نیز می‌شود.
رییس‌جمهوری روسیه خاطرنشان کرد: ما همواره به دنبال حل سیاسی و دیپلماتیک مسائل بوده‌ایم و مدام به دنبال این هستیم که به تحقق ثبات در کشورهای مختلف و حل بحران‌های جدی کمک کنیم.
انتهای پیام/ .

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها