امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156768
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۴۰
تعداد بازدید: 431
نیر بن‌آرتسی، خاخام صهیونیست، گفت: زمان ظهور حضرت مسیح(ع) برای نجات یهود و سیطره آنان بر جهان نزدیک شده است. بن آرتسی این مطلب را در چارچوب دروغ پردازی‌هایش که به شکل موعظه هفتگی بیان می‌دارد، مطرح کرد.

به گزارش پیروان موعود؛این خاخام صهیونیست با درخواست از یهودیان برای تلاش به منظور آمدن حضرت مسیح(ع)، مدعی شده است که خداوند یهودیان را دوست دارد و آنان را در سرزمین «اسراییل» حفظ می‌کند!
    
این خاخام یهودی که آرزوی نابودی نوار غزه و تمام مردم آن را دارد تا اثری از حماس و نیروهای آن نماند، ادعا کرد: تمام جهان در جهلی عمیق به سر می‌برد، جز یهودیان که مسیح موعود از آنان برخواهد خاست.

وی همچنین ادعا کرد که در سرزمین‌های اشغالی باران خیر می‌بارد؛ اما در غزه باران خشم و لعنت.

بن آرتسی از یهودیان مقیم خارج سرزمین‌های اشغالی خواست تا به فلسطین اشغالی مهاجرت کنند و ادعا کرد که یهودیان تا وقتی که خارج از اسرائیل باشند در معرض خطر هستند.
 
وی ابراز امیدواری کرد که روسیه با اسرائیل (رژیم صهیونیستی) به منظور تحقق منافع تل‌آویو در منطقه خاورمیانه همکاری کند.  
 
آرتسی مدتی پیش گروه تروریستی داعش را حامی رژیم اشغالگر قدس در منطقه عربی دانسته و ادعا کرده بود که خداوند داعش را بر ملت‌هایی مسلط کرده که خواهان نابودی اسرائیل هستند.
 
ادعای مضحک دیگر وی آن بود که خداوند می‌خواهد به کشورهای جهان بفهماند که اسرائیل سرزمینی مقدس است و اگر کشورها در پی ضربه‌زدن به آن باشند، به مجازات الهی گرفتار خواهند شد.

آرتسی همچنین در سخنانی دیگر مدعی شد بود که داعش هدیه الهی برای نابود کردن دشمنان اسرائیل است چه اینکه همه مشکلات جهان مانند بحران اوکراین، بحران عراق و حتی ناآرامی‌های آمریکا ریشه در دشمنی با رژیم صهیونیستی دارد.

آخرین اخبار