امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156786
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 296
به گزارش«پیروان مــوعــود»، مصطفی قاسمی، اظهار کرد: بسته های پیشنهادی مختلفی متناسب با درخواست زائران و امکاناتی که در کشور عراق است ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، مصطفی قاسمی، اظهار کرد: بسته های پیشنهادی مختلفی متناسب با درخواست زائران و امکاناتی که در کشور عراق است برای نوروز، پیش بینی شده است و متقاضیان می توانند متناسب با نیاز خود این بسته ها را انتخاب و عازم کربلای معلا شوند.

وی با بیان این که برنامه ریزی لازم برای اعزام زائران به سامرا صورت گرفته است، افزود: فراهم کردن بهترین شرایط برای سفر زائران ایرانی عتبات عالیات، نهایت تلاش سازمان حج و زیارت است؛ از این رو همواره با نظارت و بازرسی نسبت به ارتقای کیفی خدمات تأکید شده است.

قاسمی با اشاره به بسته های پیشنهادی سفر به عتبات در نوروز 95، مطرح کرد: بسته 6 اقامت - شب ( شامل 3 شب کربلا، 3 شب نجف و زیارت عبوری کاظمین)، بسته 6 اقامت - شب ( شامل 2 شب کربلا، 2 شب نجف و 2 شب کاظمین)، بسته هفت اقامت - شب ( شامل سه شب کربلا، سه شب نجف و یک شب کاظمین) و همچنین بسته هفت اقامت - شب ( شامل سه شب کربلا، 2 شب نجف و 2 شب کاظمین) پیش بینی شده است.

مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق با تأکید بر اینکه قیمت ها تنها به تناسب شمار روزهای اسکان و درجه هتل ها متفاوت است، خاطرنشان کرد: به جز وسیله نقلیه سفر ( هوایی یا زمینی) و نوع هتل، وعده های غذایی، امنیت، خدمات پزشکی و بیمه همه زائران ایرانی یکسان است.

انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها