امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15690
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عدنان منصور وزیر امور خارجه لبنان در پاسخ به دعوت علی‌اکبر صالحی وزیر ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عدنان منصور وزیر امور خارجه لبنان در پاسخ به دعوت علی‌اکبر صالحی وزیر امور خارجه و به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات کشورمان لحظاتی پیش وارد تهران شد.

عدنان منصور در این سفر ضمن دیدار و گفت‌وگو با همتای ایرانی خود با دیگر مقامات کشورمان ملاقات و در خصوص گسترش مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی به گفت‌وگو و تبادل نظر می‌پردازد.
عدنان منصور در هنگام ترک فرودگاه بیروت ضمن با اهمیت دانستن این سفر در شرایط کنونی منطقه اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران نقش بارزی در حل مشکلات منطقه داشته و در این سفر روابط دوجانبه و تحولات منطقه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به دستاوردهای گسترده جمهوری اسلامی ایران در طی بیش از سه دهه از عمر انقلاب اسلامی، انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری را حماسه‌ای عظیم و بی نظیر مردمی دانست و ضمن تبریک به حسن روحانی با توجه به دستیابی رای اعتماد بالای مردم ایران گفت: بدون شک جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته به مسیر رشد و شکوفایی خود در عرصه‌های مختلف علمی و فناوری ادامه خواهد داد.
علی‌اکبر صالحی اخیراً در پیامی به همتای لبنانی خود ضمن تبریک سالروز عید مقاومت و آزادسازی سرزمین‌های اشغال شده لبنان، از عدنان منصور برای سفر به جمهوری اسلامی ایران دعوت کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار