امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156923
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 298
به گزارش پیروان مــوعــود، «احمد جمال» سخنگوی وزارت خارجه عراق اظهار داشت: آتش‌بس در سوریه که قرار است شنبه آینده (27 فوریه) انجام ...

به گزارش پیروان مــوعــود، «احمد جمال» سخنگوی وزارت خارجه عراق اظهار داشت: آتش‌بس در سوریه که قرار است شنبه آینده (27 فوریه) انجام شود، پیامدهای مثبت بزرگی برای عراق دارد خصوصا که تلاش‌های نظامی در سوریه بر روی سازمانهای تروریستی به ویژه داعش و گروه‌های مرتبط با تروریست‌ها در عراق متمرکز می‌شود و تداوم حملات هوایی روسیه و آمریکا به تضعیف تروریست‌ها منجر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، توافق آتش‌بس به منزله یک اقدام بزرگ در سرکوب گروه‌های تروریستی در سوریه و ضامن باز شدن راه‌های امن به منطور تسهیل امدادرسانی انسانی و کمک به بازسازی مناطق جنگ‌زده این کشور است.

جمال در ادامه گفت: این توافق همچنین دارای بعد انسانی است و بیانگر هماهنگی بین‌المللی به ویژه میان روسیه و آمریکا برای کنترل گروه‌ها افراطی است. ما نیز در وزارت خارجه عراق از تمامی طرف‌ها می‌خواهیم که به آتش‌بس پایبند باشند و امیدواریم که این آتش‌بس سنگ بنای، تدوین یک راهکار جامع و عادلانه سیاسی برای بحران سوریه و حفظ عزت ملت آن باشد.

منبع: فارس

 

آخرین اخبار