امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156951
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۱۰
تعداد بازدید: 327
به گزارش  پیروان مــوعــود، آمارهای مرکز پژوهش‌های اسرائیلی- فلسطینی «قدس» نشان می‌دهد که از آغاز انتفاصه قدس تاکنون 184 ...

به گزارش  پیروان مــوعــود، آمارهای مرکز پژوهش‌های اسرائیلی- فلسطینی «قدس» نشان می‌دهد که از آغاز انتفاصه قدس تاکنون 184 فلسطینی از جمله 40 کودک به شهادت رسیده‌اند و شهر الخلیل نیز همچنان در صدر شهرهایی قرار دارد که بیشترین شهید را داشته‌اند.

بر اساس این گزارش، استان الخلیل 53 شهید داشته و پس از آن به ترتیب قدس اشغالی 41 شهید، نوار غزه 25 شهید، رام الله 19 شهید، جنین 19 شهید، نابلس 10 شهید، بیت لحم 9 شهید، طولکرم و سلفیت و اراضی اشغالی سال 1948 نیز هر کدام دو شهید و قلقیلیه یک شهید داشته و یک شهید هم عرب تبعه سودان بوده است.

شهادت یک پیرزن فلسطینی و زخمی شدن دخترش

یک پیرزن فلسطینی شب گذشته در اثر زیر گرفته شدن با خودروی یک شهرک نشین صهیونیست در روستای "فصایل" واقع در منطقه اغوار کرانه باختری به شهادت رسید و دختر وی هم زخمی شد.

بر اساس این گزارش، یک شهرک نشین صهیونیست این پیرزن فلسطینی به نام "زینب رشایده" (60 ساله) و دختر وی "فاطمه عبد یاسین" (30 ساله) را در نزدیکی روستای فصایل با خودرو زیر گرفت که منجر به شهادت این بانوی فلسطینی و زخمی شدن دختر وی شد.

شاهدان عینی گزارش دادند که شهرک نشین صهیونیست این پیرزن فلسطینی و دخترش را با خودرویی که پلاک دولتی داشت و مشخص بود که متعلق به نهادی دولتی رژیم صهیونیستی است، زیر گرفت و از محل حادثه متواری شد.
 

منبع: تسنیم

 

آخرین اخبار