امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156997
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۰۳:۴۶
تعداد بازدید: 458
به گزارش«پیروان مــوعــود»، ابومهدی المهندس، یکی از فرماندهان داوطلبان مردمی در کنفرانس مطبوعاتی که در شهر کربلا برگزار شد، با اشاره به ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، ابومهدی المهندس، یکی از فرماندهان داوطلبان مردمی در کنفرانس مطبوعاتی که در شهر کربلا برگزار شد، با اشاره به وجود هماهنگی‌هایی میان این نیروها با نیروهای وابسته به بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه از آغاز عملیات نظامی بزرگی ظرف چند روز آینده خبر داد اما به مکان این عملیات اشاره‌ای نکرد.

المهندس تاکید کرد، داوطلبان مردمی نیروی نظامی هستند که تحت فرماندهی کل نیروهای مسلح کشور فعالیت کرده و دستورات وی را اجرا می‌کند.

این فرمانده داوطلبان مردمی با اشاره به تبادل اطلاعاتی که میان این گروه با نیروهای امنیتی سوریه صورت گرفته، گفت: با نزدیک شدن به آغاز عملیاتی نظامی در مرزهای سوریه - عراق، داوطلبان مردمی و نیروهای امنیتی سوریه فعالیت مشترکی خواهند داشت.

دولت عراق از هفته گذشته در قالب طرح بازپس گیری مناطق تحت کنترل داعش در نزدیکی شهر موصل کار بسیج نیروهای نظامی را آغاز کرده و در این راستا صدها سرباز و نفربر به منطقه مخمور که مقر فرماندهی عملیات نینوا (در ارتش عراق) است، اعزام شده‌اند.


منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها