امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15704
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی جلوی تظاهرات‌کنندگان فلسطینی که با برگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی جلوی تظاهرات‌کنندگان فلسطینی که با برگزاری تظاهرات مسالمت‌آمیز قصد ورود به قدس اشغالی را داشتند، گرفته و آنها را در مقابل گذرگاه الانفاق در بیت لاجا متوقف کردند.

یک منبع محلی فلسطین گفت که این تظاهرات از شهرک الخضر آغاز شد و تظاهرات‌کنندگان سعی داشتند با شعار «از دروازه‌های قدس عبور می‌کنیم» وارد شهر قدس شوند اما نظامیان صهیونیست آنها را در گذرگاه بیت جالا متوقف کرده و مانع از ورود آنها به قدس شدند.

شرکت‌کنندگان در این تظاهرات پلاکاردهایی در محکومیت اقدامات سرکوبگرانه ارتش اسرائیل علیه فلسطینیان داشتند و جامعه جهانی را به عمل کردن به مسئولیت خود فراخواندند.

«حسن بریجیه» هماهنگ‌کننده کمیته ملی مقاومت در برابر دیوار حایل و شهرک‌سازی در استان بیت‌لحم نیز اظهار داشت که تظاهرات‌کنندگان با خودرو خود را از شهرک الخضر به گذرگاه نزدیک بیت جالا رساندند و سعی داشتند وارد قدس شوند اما صهیونیست‌ها مانع این کار شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها