امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157050
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید: 481
به گزارش پیروان مــوعــود، حسین نصرالله رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری از برگزاری همایش تکریم بیش از هزار مادر و همسر شهید شهرستان ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حسین نصرالله رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری از برگزاری همایش تکریم بیش از هزار مادر و همسر شهید شهرستان ری خبر داد.

نصرالله با اشاره به لزوم تکریم مادران و همسران شهدا، اظهار کرد: مادران و همسران شهدا و جانبازان باید مورد تکریم و احترام قرار بگیرند و از همین رو باید از ارزش‌ها و آرمان‌های شهدای دفاع مقدس و صبر و شکیبایی مادران و همسران شهدا و جانبازان را ارج بنهیم.

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر این روز که مصادف با ایام شهادت و وفات حضرت فاطمه زهرا(س) است ستادی تشکیل شده که با برگزاری جلسات متعدد، برنامه‌های اجرایی مختلفی را درنظر گرفته است.

نصراله تصریح کرد: در حال حاضر در شهرستان ری هزار و 174 مادر شهید و 472 همسر شهید وجود دارد که در مجموع بیش از 1500 همسر و مادر شهید در شهرستان ری وجود دارد.  با توجه به آمارها در بین خانواده شهدا، 14 خانواده دارای سه شهید و  136 خانواده دارای دو شهید در شهرستان ری وجود دارد.

نصراله با اشاره به سالروز وفات حضرت ام البنین(س) که در فروردین ماه سال آینده و روز تکریم مادران و همسران شهدای والامقام است افزود: گرامیداشت این روز با سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا (س) برگزار می‌شود.

مراسم تکریم هزار مادر و همسر شهید در حسینیه سپاه سیدالشهدا در 22 اسفندماه و روز شهدا برگزار می‌شود.

منبع: مشرق


 

آخرین اخبار
پربازدید ها