امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157066
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۸
تعداد بازدید: 368
به گزارش «پیروان مــوعــود»، بر اساس منابع اطلاعاتی اینکه تروریست‌های داعش از حملات پهپادی علیه استادیوم‌های جهان استفاده کنند، ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، بر اساس منابع اطلاعاتی اینکه تروریست‌های داعش از حملات پهپادی علیه استادیوم‌های جهان استفاده کنند، تنها مسئله زمان مطرح است.
کارشناسان اطلاعاتی می‌ترسند که این حملات توسط نیروهای نفوذی یا نیروهای تک‌رو صورت گیرد. تحلیل گران در اندیشکده اپن بریفینگ معتقدند که در حال حاضر گروه تروریست داعش از گروهی از پهپادها در عراق و سوریه استفاده می‌کنند.
کریس ابوت، مدیر اجرایی این گروه گفت: داعش در حال حاضر از پهپادها برای جمع آوری اطلاعات در عراق و سوریه استفاده می‌کند. آنها در رقابت کامل با القاعده به سر می‌برند و برای انجام حملات مرگبار علیه اهداف غربی مستاصل هستند.
کریس ابوت می‌ترسد که از این پهپادها برای حمله به ازدحام جمعیت در رویدادهایی همچون مسابقات سوپر بول استفاده شود و تروریست‌های داعش با دوربین از این اقدامات وحشیانه خود فیلم بگیرند.
ابوت هشدار داد: هیچ اقدامی برای جلوگیری از حملات پهپادی وجود ندارد. اما از مقامات می‌خواهم تا به پهپادهای خود سر و سامان داده چرا که هریک از این پهپادها می‌تواند 10 کیلو مواد منفجره حمل کنند.
وی افزود: متاسفانه اگر مجبور شوید تا چنین پهپادهایی را در آسمان بر فراز مناطق شهری و یا استادیوم‌های پرجمعیت هدف بگیرید خطر خسارت‌های زیاد بسیار بالاست.

انتهای پیام/ .

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها