امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157109
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 306
به گزارش پیروان مــوعــود، ارتش و کمیته های مردمی یمن شب گذشته (جمعه) نیز محل تجمع مزدوران عربستانی در منطقه الوازعیه را مورد حملات موشکی خود قرار ...

به گزارش پیروان مــوعــود، ارتش و کمیته های مردمی یمن شب گذشته (جمعه) نیز محل تجمع مزدوران عربستانی در منطقه الوازعیه را مورد حملات موشکی خود قرار دادند.

ارتش و کمیته های مردمی یمن پیش از این نیز چندین مواضع مزدوران عربستانی را در جبل حبشی استان تعز مورد حمله قرار دادند.

از سوی دیگر، جنگنده - بمب افکن های متجاوز عربستانی صبح امروز طی سه نوبت مناطق المخا و الدرونز در شهر ذباب در منطقه باب المندب را سه بار و لشگر 22 در منطقه الجند در استان تعز را با پهپاد مورد حمله قرار دادند.

عربستان سعودی با ائتلاف 9 کشور عربی و همراهی آمریکا با سوء استفاده از وضعیت متشنج یمن از ششم فروردین سال جاری حملات گسترده ای را علیه این کشور آغاز کرد تا «عبد ربه منصور هادی» رییس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انقلابیون یمنی که امنیت شهرهای این کشور را تأمین می کنند، جلوگیری کند.

براثر این حملات، تاکنون هزاران یمنی از جمله زنان وکودکان شهید و یا زخمی شده و ده ها هزار نفر نیز آواره و 80 درصد تأسیسات زیربنایی، خدماتی و درمانی این کشور ویران شده است.

منبع: ایرنا

 

برچسب ها: یمن,سعودی
آخرین اخبار
پربازدید ها