امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157137
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۴۱
تعداد بازدید: 446
به گزارش «پیروان مــوعــود»،  تجمع علمای مسلمین لبنان با صدور بیانیه ای نسبت به وقایع اخیر در لبنان و سوریه اظهار نظر کرد.در این ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،  تجمع علمای مسلمین لبنان با صدور بیانیه ای نسبت به وقایع اخیر در لبنان و سوریه اظهار نظر کرد.
در این بیانیه آمده است: امیدواریم شایعاتی که درباره آمادگی نظامی در برخی نقاط لبنان به گوش می رسد بخشی از اقدامات عربستان علیه لبنان نباشد.
در ادامه با اشاره به فعالیت نیروهای مقاومت در مناطقی از لبنان آمده است: اقداماتی که نیروهای مقاومت در برخی مناطق لبنان اجرا کرده اند اقداماتی ضروری است که به دولت برای حفظ امنیت کمک می کند.
تجمع علماء مسلمین تاکید کرده است: واجب است این اقدامات توسعه یافته و تقویت شود تا امنیت در جامعه حاکم شود.این تشکل دینی همچنین درباره تحولات سوریه اظهار نظر کره است: ما خواستار آغاز گفتگو میان گروه های مسلح به جز داعش و القاعده که با آتش بس موافق هستند هستیم.
در پایان این بیانیه تصریح شده است: امیدواریم این گفتگوها منجر به زمین گذاشتن سلاح و ایجاد فرصتی باز برای ساختن سوریه ای جدید و دولتی دموکراتیک در پرتو اتفاق نظر ملی شود.

انتهای پیام/ .

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها