امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15714
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، عدنان منصور وزیر خارجه دولت پیشبرد امور لبنان در آستانه سفر خود به تهران در پاسخ به دعوت رسمی همتای ایرانی ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، عدنان منصور وزیر خارجه دولت پیشبرد امور لبنان در آستانه سفر خود به تهران در پاسخ به دعوت رسمی همتای ایرانی خود گفت: اگر صریح و شفاف باشم، باید بگویم که ایرانی‌ها در کمک کردن به لبنان در تمامی زمینه‌ها هیچ تردید نکرده‌اند، ما دیدیم که جمهوری اسلامی ایران چگونه در سال 2006 در بازسازی تخریب‌های ناشی از تجاوز رژیم صهیونیستی به لبنان نقش آفرینی کرد.

وی در آغاز این سفر چند روزه گفت که امروز نیز تهران آمادگی خود را برای کمک به لبنان بویژه در زمینه انرژی اعلام کرده است و بارها پیشنهادهایی را در زمینه تامین انرژی لبنان برای عبور این کشور از بحران موجود ارائه کرده است.

عدنان منصور در این سفر چند روزه قرار است با مقامات جمهوری اسلامی ایران دیدار کند.

منصور که در پاسخ به دعوت علی‌اکبر صالحی وزیر امور خارجه و به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات کشورمان به ایارن سفر کرده، ساعتی پیش وارد تهران شد.

عدنان منصور در این سفر ضمن دیدار و گفت‌وگو با همتای ایرانی خود با دیگر مقامات کشورمان ملاقات و در خصوص گسترش مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی به گفت‌وگو و تبادل نظر می‌پردازد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها