امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157159
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 376
انجمن تئاتر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس:
به گزارش  پیروان مــوعــود،انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت درگذشت هنرمند بسیجی مرحوم فرج الله سلحشور پیامی را صادر کرد که بدین شرح ...

انجمن تئاتر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس:

به گزارش  پیروان مــوعــود،انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت درگذشت هنرمند بسیجی مرحوم فرج الله سلحشور پیامی را صادر کرد که بدین شرح است:

هنر آنست که بمیری  قبل از آنکه بمیرانندت و مبدا و منشا حیات آنانند که چنین مرده اند.
شهید سید مرتضی آوینی

درگذشت هنرمند بسیجی و متعهد و اندیشمند فرهیخته سینما و تئاتر کشور مرحوم فرج اله سلحشور، جامعه فرهنگی هنری کشور را در غمی بس بزرگ فرو برد.

بی شک کارگردانی چندین نمایش فاخر و مجموعه های تلویزیونی ماندگار نظیر مردان آنجلس و یوسف پیامبر و ایوب پیامبر بر مبنای قصص قرآنی و ایفای نقش در آثار ماندگار سینمای دفاع مقدس باقیات الصالحات ارزشمندی برای آن عزیز سفر کرده است.

نگاه آرمان‌خواهانه و انقلابی وی به مقوله سینما و تئاتر و به طور کلی هنر که منبعث از تفکر و اندیشه ارزشی و اصولی وی داشت یقیناً می تواند سرلوحه خیل عظیم علمداران هنر والای انقلاب اسلامی باشد.

انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس همراه با جامعه هنری کشور درگذشت این هنرمند را به سوگ می نشیند و ضمن عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری (مدظله  العالی) و بازماندگان آن مرحوم بر ادامه راه پر افتخار آن چهره ماندگار هنر انقلاب تاکید می کند.

منبع: تسنیم

آخرین اخبار