امروز : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 5
۰۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157163
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 197
به گزارش  پیروان مــوعــود، آمار غیررسمی نتایج شمارش آراء صندوق‌های اخذ رای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شد.براساس این ...

به گزارش  پیروان مــوعــود، آمار غیررسمی نتایج شمارش آراء صندوق‌های اخذ رای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

براساس این گزارش، تاکنون وضعیت 200 حوزه انتخابیه مجلس دهم در سراسر کشور مشخص شده است که تاکنون اصولگرایان با 87 نامزد نسبت به اصلاح‌طلبان با 58 نامزد پیشتاز ورود به بهارستان بوده‌اند.

از سویی دیگر تاکنون از میان 200 حوزه انتخابیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 39حوزه به دور دوم کشیده شده است.

ایــــن آمــــار بـــعـــــد از تــــائــــیـــــد وزارت کــــشــــــــور و شـــــورای نــــگــــهــــبــــان رســــمــــیــــت خــــواهــــد یـــــافــــــت.

استان آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: مسعود پزشکیان (اصلاح‌طلب) و احمد علیرضابیگی (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: حسین‌زاده (اصولگرا) و دواتگری(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه مرند و جلفا: شافعی (‌اصلاح‌طلب) و حسن‌نژاد (اصولگرا)؛ انتخابات به‌ دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه اهر و هریس: حسینیان (اصولگرا) و عبدالهی(اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه میانه: فرمند(اصلاح‌طلب) و باشیویاری(اصولگرا)

حوزه انتخابیه سراب: نصیرپور (اصلاح‌طلب)، داوودی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه بناب:  اعزازی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شبستر: علیلو (اصولگرا) آقاپور(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه ملکان: سلمان خدادادی (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند: ولی‌ الله قلی‌زاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بستان‌آباد: محمد وحدتی (مستقل)

حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق: سید حمزه امینی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ورزقان: رضا علیزاده (اصولگرا)

استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: قاضی‌پور (اصولگرا)؛ 2 نماینده دیگر هنوز قطعی نشده است.

حوزه انتخابیه بوکان: قسیم عثمانی (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت: رسول خضری (مستقل)

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی اکبری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سلماس: رسول جلایر (اصولگرا) و شهروز برزگر (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: شریف‌‌پور(اصلاح‌طلب) و اکبرزاده(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه مهاباد: محمود‌زاده (مستقل)

حوزه انتخابیه میاندواب و شاهین‌دژ و تکاب: عیسی‌زاده(اصولگرا)، هاشمی (اصولگرا) و میرزایی (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه نقده و اشنویه: عبدالکریم حسین‌زاده (اصلاح‌طلب)

استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: صدیف بدری(اصولگرا)، رضا کریمی (اعتدال‌گرا)؛ محمد فیضی(اصلاح‌طلب) و سید کاظم موسوی (مستقل) در دوره دوم برای کسب کرسی سوم نمایندگی مجلس در این حوزه به رقابت می‌پردازند.

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: ایرج بیگدل‌لو (اصولگرا) و شکور پورحسین(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: بشیر خالقی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه گرمی: سیدحمایت میرزاده (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مشگین‌شهر: ولی ملکی (مستقل)

استان اصفهان

حوزه انتخابیه اصفهان:

حوزه انتخابیه نایین و خور و بیانک: عباسعلی پوربافرانی (مستقل)

حوزه انتخابیه نطنز، بادرود و قمصر: مرتضی صفاری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه فلاورجان: موسوی‌لارگانی( اصولگرا)

حوزه انتخابیه اردستان: حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه مبارکه: زهرا سعیدی(مستقل)

حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان: بختیار (اصلاح‌طلب)

شاهین‌شهر، میمه و برخوار: حسین‌علی حاجی‌دلیگانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه فریدون شهر، فریدن و چادگان: اکبر ترکی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: حجت‌الاسلام آقایی‌(اصولگرا)، سمیه محمودی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه لنجان: محسن کوهکن (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سمیرم: سلیمی(اصولگرا)، جعفری(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل: سید جواد ساداتی‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر: سید جواد ابطحی (اصولگرا)

استان البرز

حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد: عزیز اکبریان(اصولگرا) و محمد جواد کولیوند(مستقل)

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:  محمود بهمنی (اصولگرا)

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: جلال میرزایی (اصلاح‌طلب)، لطیف صادقی(اصولگرا)، سلام امینی(مستقل) و سارا فلاحی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: شادمهر کاظم‌زاده (مستقل) و علی‌محمد احمدی (مستقل)؛‌ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان بوشهر

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کنگان، دیر و جم: سکینه الماسی (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه دشتستان: محمدباقر سعادت (اعتدال‌گرا)

استان تهران

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس:

حوزه انتخابیه پاکدشت: محمد قمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان:

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد:

حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک: سید حسین نقوی‌حسینی(اصولگرا)

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه شهرکرد: اردشیر نوریان(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی(اصلاح‌طلب)، قدرت‌الله حمزه (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل) و علی نادری‌فرد(اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه لردگان: محمد خالدی (اصلاح‌طلب)

استان خراسان‌جنوبی

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه قائنات: فرهاد فلاحتی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه فردوس، سرایان و طبس: امیر حسنخانی (اصولگرا)

استان خراسان‌رضوی

حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات: امیرحسین‌قاضی‌زاده(اصولگرا) حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر(اصولگرا) حجت الاسلام حسین‌زاده‌بحرینی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه تربت‌جام و تایباد: رحیمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات:  ابوالقاسم خسروی(اصولگرا) و باستانی (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: نگهبان سلامی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه درگز: حاتمیان (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای و جوین: مقصودی(مستقل)، سبحانی‌فر(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش‌های احمد‌آباد و رضویه: احسان قاضی‌زاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه قوچان و فاروج: هادی شوشتری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن: بنیادی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه گناباد و بجستان: حمید بنایی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه نیشابور و تخت‌جلگه: حمید گرمابی (اصلاح‌طلب) و هاجر چنارانی (اصولگرا)

استان خراسان‌شمالی

حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان و جاجرم: علی اکبری (اصلاح‌طلب) و علی قربانی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه شیروان: عبدالرضا عزیزی (مستقل)

استان خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز: همایون یوسفی(اصلاح طلب)، جواد کاظم نسب (اصلاح طلب) ،‌علی ساری (اصلاح طلب)، سید شریف حسینی(مستقل)، شکر خدا موسوی(اصولگرا)، شبیب جویجری(اصولگرا)

حوزه انتخابیه آبادان: عامر کعبی(مستقل) جلیل مختار(مستقل) مستقیم و غلامرضا شرفی(اصولگرا) و سید حسین دهدشتی زاده(اصلاح طلب) به دور دوم راه یافتند

حوزه انتخابیه اندیمشک: فریدون حسن‌وند(اصولگرا)

حوزه انتخابیه ایذه و باغملک: سیدهادی طباطبایی(اصولگرا) و هدایت‌الله خادمی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه بهبهان: محمودرضا ضرغامی (اصلاح‌طلب) و حبیب الله کشت زر(اصلاح طلب) به دور دوم راه یافتند.

حوزه انتخابیه خرمشهر: عبدالله سامری (مستقل)

حوزه انتخابیه دزفول: پاپی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه دشت‌آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر: اقبال محمدیان (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شادگان: مجید ناصری‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند: سهراب گیلانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا:

حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: حبیب آغاجری(اصولگرا) و دژمان (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم: فریدون احمدی(اصولگرا)، سید افضل موسوی(اصلاح طلب)

حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی (اصولگرا) و محمد عزیزی (مستقل)‌؛‌ انتخابات به دور دوم کشیده شد.  

حوزه انتخابیه خدابنده: سید البرز حسینی(اصولگرا) و احمد بیگدلی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق: سید مرتضی خاتمی (مستقل)

استان سمنان

حوزه انتخابیه سمنان و مهدی‌شهر: احمد همتی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دامغان: ابوالفضل حسن بیگی(مستقل)

حوزه انتخابیه شاهرود: سید حسن حسینی شاهرودی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه گرمسار: غلامرضا کاتب (مستقل)

استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه زاهدان: علیم یارمحمدی (اصلاح‌طلب)،‌ حسینعلی شهریاری(اصولگرا)

حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، بخش‌های فنوج و لاشاروبنت و آشار: محمد نعیم امینی فرد(مستقل)

حوزه انتخابیه چابهار، نیک‌شهر و کنارک: ایران‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خاش و بخش‌های نصرت آباد، میرجاوه و کورین: علی کرد(اصولگرا)

حوزه انتخابیه زابل، زهک و میانکنگی: احمدعلی کیخا (اصلاح‌طلب) - حبیب‌الله دهمرده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و زابلی: در ازهی(مستقل)

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: بهرام پارسایی(اصلاح‌طلب) و  فرج الله رجبی(اصلاح‌طلب) به مجلس راه یافتند و مسعود رضایی (اصلاح‌طلب)  علی اکبری(اصلاح‌طلب)، جعفر قادری (اصولگرا)  و حسین نجابت (اصولگرا) راهی مرحله دوم انتخابات شدند.

حوزه انتخابیه فیروزآباد: کرم‌پور (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مرادی (اصولگرا) و گودرزی (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه مرودشت: محمد مهدی برومندی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه خرامه: داریوش اسماعیلی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه آباده: زارع (اصولگرا)

حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه لارستان: جمشید جعفرپور (اصولگرا)

حوزه انتخابیه لامرد: علوی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه فسا: جمالی نوبندگانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اقلید: سید حسین افضلی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سپیدان: خادم (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه داراب: عسگری(اصولگرا) و انصاری (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه کازرون: رضازاده (مستقل)

حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان: فرهاد طهماسبی(اصولگرا) و اصغر مسعودی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان قزوین

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز: سیده حمیده زرآبادی(اصلاح‌طلب) و داوود محمدی (مستقل)

حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا: بابایی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه تاکستان: بهمن طاهرخانی (اصلاح‌طلب)

استان قم

حوزه انتخابیه قم: احمد امیرآبادی فراهانی(اصولگرا)، علی لاریجانی(اصولگرا)، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور(اصولگرا)

استان کردستان

حوزه انتخابیه بیجار: حمدالله کریمی (مستقل)

حوزه انتخابیه سقز و بانه: محسن بیگلری (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران:

حوزه انتخابیه قروه و دهگلان: علی محمد مرادی (مستقل)

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل) و امید کریمیان (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان کرمان

حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا) و محمدمهدی زاهدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بافت: بختیاری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بم و ریگان: نیکزادی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبر‌آباد: کمالی‌پور (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه رفسنجان: محمد انارکی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیری‌خامکانی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر: شهباز حسن‌پور بیلگری (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه شهر بابک: علی اسدی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج: حمزه‌ای (اصلاح‌طلب)

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری(اصولگرا)، سید قاسم جاسمی(اصولگرا)؛ انتخاب نفر سوم به دور دوم کشیده شد، شامل: احمد صفری(اصلاح‌طلب) و سیدسعید حیدری‌طیب(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه (اصولگرا)

حوزه انتخابیه پاوه،  جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر: شهاب نادری(اصولگرا)

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا (اصولگرا) و محمد رستگار(اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به‌دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه قصرشیرین و سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب: فرهاد تجری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی (اصولگرا)

استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: غلام‌محمد زارعی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده: عدل هاشمی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاح‌طلب)

استان گلستان

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: عبدالغفور امان زاده(مستقل)، نور محمد تربتی نژاد(اصلاح طلب)، نبی هزارجریبی (اصلاح طلب) و سید علی طاهری (اصولگرا) به دور دوم انتخابات رسیدند.

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: ابراهیمی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه علی‌آباد: قره‌خانی ( مستقل)

حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن و بندرگز: رحمت‌الله جلالی(اصولگرا) رامین نورقلی‌پور(اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه گنبدکاووس: قره‌جه طیار(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله و مراوه تپه: نجیب حسینی( اصلاح طلب)  و شهرام کوسه غراوی(مستقل) به دور دوم راه یافتند.

استان گیلان

حوزه انتخابیه رشت: غلامعلی جعفر زاده (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه آستارا: داداشی (مستقل)

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه: محمدحسین قربانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بندرانزلی: خسته‌بند (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رودبار: صمد مرعشی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه رودسر و املش: اسدالله عباسی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه صومعه‌سرا: دلخوش (اصولگرا)

حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: محمود شکری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: ذبیح نیک‌فر (اصولگرا)  

حوزه انتخابیه فومن و شفت: مهدی افتخاری(اصلاح طلب)

حوزه انتخابیه لنگرود: لاهوتی (اصلاح‌طلب)

استان لرستان

حوزه انتخابیه الیگودرز: محمد خدابخشی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی(اصولگرا)، هادی مقدسی(مستقل) عباس گودرزی (اصولگرا) و فاطمه مقصودی(مستقل)؛ انتخابات به‌دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه پلدختر: حمیدرضا کاظمی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاح‌طلب)، مرتضی محمودوند(مستقل)، محمدرضا ملک‌شاهی راد(اصولگرا) و اعظم محمدنیا(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه دلفان و سلسله: علی رستمیان (مستقل)

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی (اصولگرا) و مجید کیانپور (مستقل)؛ انتخابات به‌ دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه کوهدشت: اله‌یار ملکشاهی (اعتدال‌گرا)

استان مازندران

حوزه انتخابیه بهشهر: علی محمد شاعری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: یوسف‌نژاد(اصلاح‌طلب)، دامادی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه قائم‌شهر: عبدالله رضیان(اصلاح‌طلب)؛ برای نفر دوم رقابت بین علیپور (اصولگرا) و ادیانی (اصولگرا) است

حوزه انتخابیه بابل: علی نجفی‌خوشرودی (اعتدال‌گرا)؛ برای کسب کرسی دوم باید حسین نیازآذری (مستقل) و همت‌الله طاهرنژادلداری(اصلاح‌طلب) با یکدیگر در دور دوم انتخابات به رقابت بپردازند.

حوزه انتخابیه آمل: یوسفیان ملا(مستقل)

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: علی اسماعیلی (‌اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه چالوس و کلاردشت: قاسم احمدی‌لاشکی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار: ولی‌الله نانواکناری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه تنکابن، عباس‌آباد و رامسر: شمس‌الله شریعت‌نژاد (اصلاح‌طلب)

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: علی‌اکبر کریمی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان: سید محمد حسینی (مستقل)

حوزه انتخابیه خمین: ابراهیم رضایی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: شهلا میر گلوبیات (اصولگرا) و محمدرضا منصوری(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه شازند: غفاری (اصولگرا) و ابراهیمی (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: سلیمی (اصولگرا)

استان هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و بندر خمیر: حسین هاشمی تختی(اصولگرا)، محمد آشوری(اصولگرا) و احمد مرادی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد: مصطفی ذوالقدر (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد (اصلاح‌طلب) و احمد جباری (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان همدان

حوزه انتخابیه همدان: حاجی‌بابایی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اسدآباد: رنجبرزاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: پورمختار(اصولگرا)

حوزه انتخابیه تویسرکان: محمدمهدی مفتح (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی (اصلاح‌طلب) و عطا‌الله سلطانی صبور (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی (اصلاح‌طلب)؛ احمدی‌آزادی‌خواه (اصولگرا) و علیرضا امامی (اصلاح‌طلب) برای کسب دومین کرسی نمایندگی این شهرستان در دور دوم به رقابت می‌پردازند.

حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرام‌نیا (اصولگرا)

استان یزد

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مبید و تفت: کمال دهقانی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: محمدرضا بابایی(اصولگرا) و صباغیان(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

اقلیت‌های دینی

حوزه انتخابیه زرتشتیان: اسفندیار اختیاری (مستقل)

حوزه انتخابیه کلیمیان‌: مره‌صدق (مستقل)

حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی: یوناتن بت‌کلیا (مستقل)

حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران: کارن‌خانلری (مستقل)

حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران:  ژرژیک آبرامیان (مستقل)
 

منبع: تسنیم

آخرین اخبار