امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157189
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۴۵
تعداد بازدید: 374
با راه اندازی کمپین؛
به گزارش«پیروان مــوعــود»، فعالان بحرینی با راه اندازی کمپینی با عنوان «العربیة ... صندوق فوریه» به فیلم پخش شده از سوی شبکه ...

با راه اندازی کمپین؛

به گزارش«پیروان مــوعــود»، فعالان بحرینی با راه اندازی کمپینی با عنوان «العربیة ... صندوق فوریه» به فیلم پخش شده از سوی شبکه سعودی «العربیه» واکنش نشان دادند.

این فیلم با عنوان «بحرین ... صندوق فوریه» به کارگردانی محمد العرب ساخته شد که در آن انقلاب مردمی بحرین به روایت دستگاه اطلاعاتی_امنیتی آل سعود و آل خلیفه به تصویر کشیده شده است.

انقلابیان بحرین با تمسخر و توصیف این فیلم به «فیلمی ساختگی» تاکید کردند که این اقدام نه تنها تاثیری بر اراده انقلابی مردم در حمایت از حرکت مردمی آغاز شده در 14 فوریه 2011 ندارد بلکه در اثبات ادعاها و اتهام‌های خود مبنی بر وابسته بودن انقلاب 14 فوریه به خارج و یا کمک‌های نظامی حزب الله از انقلابیان نیز شکست خورده است.

در بخش‌هایی از این فیلم با پخش سخنان بریده شده حسن مشیمع دبیرکل جمعیت حق و محکوم به حبس ابد تلاش شده است تا اختلاف‌ میان گروه‌های انقلابی ایجاد و روند رو به جلوی این حرکت متوقف شود.

فعالان شبکه‌های مجازی با کشیدن قلم باطلی بر این نقشه خاطر نشان کردند که حسن مشیمع سایه شکنجه‌های شدید ماموران امنیتی آل خلیفه مجبور به بیان سخنانی شده است که هیچگاه مورد قبول وی نبوده و از این روی جایگاه این مبارز بحرینی در میان مردم به قوت خود باقی است.

شخصیت‌های انقلابی و سیاسی بحرین افزودند: فیلم مذکور علاوه بر داشتن سناریویی توهمی و پوچ همزمان با افزایش جنگ رسانه‌ای عربستان سعودی علیه حزب الله، فاقد هرگونه معلومات واقعی است و تکیه سازندگان آن تنها بر اخبار ساختگی، پیشامدهای دروغین بوده است.

تحلیلگران سیاسی بحرین خاطر نشان کردند که عربستان سعودی و بحرین در برابر آنچه که «خطر شیعی» توصیف کرده‌اند و در سایه اتهام حزب الله به تروریسم، تیره شدن روابط میان تهران و ریاض و علاقه عربستان سعودی و کشورهای خلیج فارس برای نزدیک شدن به اسرائیل اقدام به ساخت چنین فیلمی کردند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها