امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157271
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۳۶
تعداد بازدید: 375
به گزارش «پیروان مــوعــود»، بسیاری بر این باورند دلیل انفجارهای تروریستی و ترورهایی که جنوب یمن روزانه شاهد آن است، نبود امنیت در ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، بسیاری بر این باورند دلیل انفجارهای تروریستی و ترورهایی که جنوب یمن روزانه شاهد آن است، نبود امنیت در این مناطق است، درحالی‌ که حقایق چیز دیگری می‌گویند و تاکید می‌کنند، این عملیات‌ها برنامه‌ریزی شده و کاملا هدفمند هستند.

انفجار ساختمان امنیت سیاسی، ترورهای رخ داده در لحج، کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر طی درگیری با القاعده در شبوه، تقسیم مناطق نفوذ و حاکمیت بر شهر عدن، سفر هیئت اماراتی به جزیزه سقطری برای برآوردن نیازهای اساسی و فوری و غیره مهمترین عناوین و تیترهای خبری در جنوب یمن است.

واقعیت‌های موجود تاکید می‌کند که اغلب ترورهای رخ داده در جنوب یمن، رهبران و شخصیت‌های سیاسی و امنیتی یمنی تاثیر گذار را در جنوب هدف گرفته و اغلب قربانیان این ترورها از جمله مزدوران و متحدان «عبدربه منصور هادی»، رئیس جمهوری فراری یمن و «خالد بحاح» نخست وزیر وی بوده‌اند.

نکته مهم‌ اینکه این افراد به دلایل سیاسی و امنیتی و در راستای تسویه حساب‌های سیاسی و امنیتی، ترور و از میدان خارج شده‌اند چراکه تحلیل‌های ارائه شده تاکید می‌کند که ترور آنها پس از و بازنگری در سیاسی و تغییر موضع در برابر سیاست‌های عربستان سعودی و آمریکا و ائتلاف عربی در یمن رخ داده است.

این رهبران و شخصیت‌های یمنی پس از آنکه از ماهیت واقعی و اهداف حقیقی تجاوز به کشورشان آگاه و از کشورهای متجاوز روی گردان شدند، ترور و از عرصه میدانی و سیاسی یمن حذف شدند.

براساس گزارش‌های محرمانه هرگونه مخالفت و اعتراض یمنی به دستورات سعودی – آمریکایی با ترور و حذف از صحنه سیاسی و امنیتی مواجه می‌شود و آنچه تحت عنوان نبود امنیت و افزایش ترورها در جنوب یمن از آن سخن گفته می‌شود، تحریف رسانه‌ای و خبری برای سرپوش نهادن بر واقعیت‌های جاری در جنوب یمن است.

آخرین اخبار