امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157294
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 294
به گزارش«پیروان مــوعــود»، در حمله هوایی جنگنده های عراقی به مواضع و پایگاههای گروه تروریستی داعش بیش از پنجاه تروریست داعش در منطقه ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، در حمله هوایی جنگنده های عراقی به مواضع و پایگاههای گروه تروریستی داعش بیش از پنجاه تروریست داعش در منطقه جزیره سامرا به هلاکت رسیدند و پایگاههای آنان در این منطقه منهدم شد.

فرماندهی عملیات مشترک عراق روز سه شنبه اعلام کرد که عملیات گسترده ای برای پاکسازی جزیره سامرا از عناصر گروه های تروریستی با حضور نیروهای ارتش، پلیس، مردمی و سازمان مبارزه با تروریسم با پشتیبانی توپخانه ای و هوایی آغاز شد.

مناطق جزیره سامرا، خط اللاین، سید غریب، الرمیلات و الثرثار مناطقی هستند که عناصر گروه تروریستی داعش از آنها به منظور نفوذ در سامرا استفاده می کند.

در همین حال فرمانده عملیات استان الانبار اعلام کرد: نیروهای وابسته به این عملیات 64 داعشی را به هلاکت رساندند.

سرلشگر اسماعیل محلاوی گفت : این تروریست ها در مناطق الحامضیه و البو ذیاب و البو دعیج و تقاطع السلام، با نیروهای وابسته به این فرماندهی درگیر شدند و همه تروریست های مهاجم به هلاکت رسیدند.

همچنین نیروهای این فرماندهی تواستند با همکاری تیپ مهندسی عراق بیش از صد بمب دست ساز را که تروریست های داعش در مناطق مختلف استان الانبار کار گذاشته بودند ، خنثی کنند.


آخرین اخبار
پربازدید ها