امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157330
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۳۸
تعداد بازدید: 379
رئیس اقلیم کردستان عراق
به گزارش«پیروان مــوعــود»، مسعود بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق در دیدار با شورای دستگاه قضایی، هیئت شفاف سازی، دیوان نظارت دارایی و ...

رئیس اقلیم کردستان عراق

به گزارش«پیروان مــوعــود»، مسعود بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق در دیدار با شورای دستگاه قضایی، هیئت شفاف سازی، دیوان نظارت دارایی و قضات متخصص بر لزوم اجرای برنامه اصلاحات و مبارزه با فساد اداری تأکید کرد.

وی نسبت به خطر گسترش فساد و به هدر رفتن دارایی‌های عمومی بر ثبات و آینده عراق هشدار داد و حمایت کامل خود را از دستگاه قضایی و اعضای هیئت شفاف سازی و دیوان نظارت دارایی اعلام کرد.

بارزانی گفت: مقابله با فساد و آغاز اجرای اصلاحات یک وظیفه ملی مقدس و خواسته "مشروع" مردم کردستان است. نباید هیچ کسی در هر منصبی که باشد از تحقیقات و محاکمه‌های قانونی مستثنی شود.

وی گفت: سرنوشت ما در گروه اصلاحاتی است که برای اجرای آن تلاش می‌کنیم.

عراق اخیرا شاهد تظاهرات گسترده مردم علیه فساد اداری و سیاسی بوده است.

وی همچنین نسبت به هرگونه تلاش برای به شکست کشاندن اصلاحات در عراق هشدار داد و اعلام کرد با هرگونه اقدامی در این راستا برخورد جدی خواهد کرد.

بارزانی در ادامه گفت: کشوری که بتواند بر توانایی خود اتکا کند کشوری است که عدالت در آن محقق شده و دستگاه قضایی قوی است. هیچکس بالاتر و ورای مصلحت کشور و اراده مردم نیست و مردم عدالت و اصلاحات را می‌خواهند و سرنوشت مردم به پیروزی اصلاحات مرتبط است.

رئیس اقلیم کردستان عراق در این نشست درباره تحولات اقلیم کردستان عراق نیز گفتگو کرد.

انتهای پیام/654

 

آخرین اخبار
پربازدید ها