امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15735
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۴
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، رضا بانگیز هنرمند نقاش روز گذشته نمایشگاهی از آثار تازه‌اش را در گالری طراحان آزاد افتتاح کرد. او در این ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، رضا بانگیز هنرمند نقاش روز گذشته نمایشگاهی از آثار تازه‌اش را در گالری طراحان آزاد افتتاح کرد.

او در این نمایشگاه 50 تابلو کوچک در ابعاد 20 در 30 را به نمایش گذاشته است و عنوان «نگاهی به هنر من» را برای آن برگزیده است.

این آثار شامل کارهای چاپ و ایده‌های تازه‌ای از اوست که با تغییرات کوچکی نسبت به کارهای گذشته‌اش به نمایش گذاشته است.

بانگیز در این آثار با تکنیک همیشگی خود کار کرده و تنها در پس زمینه آثارش از روزنامه‌های رنگی استفاده کرده که فضای کلی این آثارش را کمی متفاوت با کارهای قبلی او کرده است.

بانگیز درباره قیمت‌گذاری آثار این نمایشگاه به خبرنگار هنرهای تجسمی فارس گفت: هر کدام از این آثار قیمتی حدود 200 هزار تومان دارند که قیمت مناسبی برای علاقه‌مندان به خرید آثار هنری است و مردم عادی هم می‌توانند به جای خرید اشیاء لوکس و گران‌قیمت، آثار هنری را خریداری کنند و به یکدیگر هدیه بدهند.

نمایشگاه آثار رضا بانگیز روز جمعه 31 خردادماه در گالری طراحان آزاد گشایش یافته است و تا 5 تیرماه آماده بازدید علاقه‌مندان است.

همچنین گالری «آرت سنتر» نیز تعدادی از آثار رضا بانگیز را در کنار دیگر استادان بزرگ هنری از روز گذشته به نمایش گذاشته است.

رضا بانگیز متولد سال 1316 تهران و از نخستین فارغ التحصیلان دانشکده هنرهای زیبا و دارای مدرک درجه 1 هنری معادل دکترا است.

اخذ بورس مطالعات هنری انگلیس، بورس مطالعات هنری پاریس، بورس مطالعات هنری اروپا در کارنامه فعالیت بانگیز دیده می شوند.

بانگیز در جشنواره‌ها و دوسالانه‌ها و نمایشگاه‌های داخلی و خارجی بسیار شرکت داشته و جوایز و تقدیرنامه‌های بسیاری را نیز دریافت کرده است.

او بیش از 30 سال در زمینه آموزش هنر در دانشکده‌های هنری فعالیت داشته است.

گالری طراحان آزاد در میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، خیابان پیروزه، میدان سلماس، پلاک 5 واقع است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها