امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157385
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۵۸
تعداد بازدید: 293
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله لبنان، تاکید کرد که عربستان سعودی به سوی رژیم صهیونیستی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله لبنان، تاکید کرد که عربستان سعودی به سوی رژیم صهیونیستی گرایش پیدا کرده است.
به گزارش وبگاه خبری تلویزیون «المنار» شیخ نعیم قاسم با اشاره به اقدامات اخیر شورای همکاری خلیج فارس در تروریست نامیدن حزب الله، گفت: تصمیمات اخیر شورای همکاری خلیج فارس، اعتقاد ما مبنی بر اینکه «بر حق» هستیم را افزایش داد.
وی افزایش فشار‌ها بر حزب الله را نشانه صحیح بودن راه مقاومت اسلامی خواند به گونه‌ای که برخی‌ کشورها برای رویارویی با حزب الله با اسرائیل همدست شده‌اند.
از طرفی «محمد رعد» رئیس فراکسیون «وفاداری به مقاومت» در پارلمان لبنان با اشاره به بهانه عربستان سعودی برای لغو وعده کمک به ارتش لبنان گفت: اصلا باور نمی‌رفت که وعده کمک عربستان سعودی به ارتش لبنان اجرایی شود.
از طرفی دیگر شیخ «محمد یزبک» رئیس شورای شرعی حزب الله در نماز جمعه امروز در بارگاه «سید خولة بنت الحسین» (ع) گفت: تروریست نامیدن حزب الله از سوی عربستان سعودی، بعد از آن صورت گرفت که این نظام در جنگ‌ها و فتنه افروزی‌هایش در یمن، عراق و سوریه ناکام مانده و این مواضع، در همگامی با مواضع رژیم صهیونیستی صورت گرفتند.

انتهای پیام/ .

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها