امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157386
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۵۸
تعداد بازدید: 298
به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه "ال پاییس" چاپ اسپانیا در شماره امروز خود نوشت: یگانهایی از نیروهای پلیس ملی سه کانتینر حاوی کالا؛ ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه "ال پاییس" چاپ اسپانیا در شماره امروز خود نوشت: یگانهایی از نیروهای پلیس ملی سه کانتینر حاوی کالا؛ دو کانتینر را در شهر والنسیا و یکی در شهر جزیره ها در ایالت کادیس را توقیف کردند.
این کانتینرها متعلق به چند شرکت وابسته به یک شبکه تروریستی بین المللی بودند که در 7 فوریه گذشته متلاشی شد. این شرکتها کمکهای لوجستیکی و مالی به گروههای تروریستی داعش و جبهه النصره می رساندند.
پلیس اسپانیا اعلام کرد یونیفرمهای کشف شده با دقت بسیاری همراه با لباسهای متفاوت دیگر بسته بندی شده بودند. این یونیفرمها شباهت کاملی به یونیفرمهایی دارند که در جریان عملیات امنیتی در 7 فوریه گذشته کشف شدند.
پلیس اسپانیا گفت که این کانتینرها از بیم بازرسی در مراکز بازرسی گمرک، به عنوان کانتینرهای حامل لباسهای دست دوم ترخیص شده بودند.
لازم به ذکر است که شرکتهای وابسته به تروریستهای زندانی، از مدتها پیش اقدام به ورود و خروج لباسهای دست دوم می کردند.
گزارش های پلیس اسپانیا حکایت از آن دارد که تروریستها نیازمندیهای الکترونیکی و دستگاههای تکنولوژیک و سلاح و تجهیزات نظامی برای گروه تروریستی داعش، اقدام به تأسیس یک شبکه تروریستی بین المللی کرده اند.
به گفته منابع امنیتی، توقیف این کانتینرها بخشی از یک عملیات امنیتی فراگیر و ملی اسپانیا برای مبارزه با تروریسم است.
این عملیات در 7 فوریه گذشته توسط دفتر کل اطلاعات پلیس ملی کشور اجرا شد و در طی آن هفت تروریست دستگیر شدند.
این عملیات زیر نظر اداره دادگاه مرکزی بازرسی و با هماهنگی دادستانی کل در دادگاه ملی اسپانیا انجام شد.

انتهای پیام/ .

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها