امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157403
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۳۵
تعداد بازدید: 293
به گزارش«پیروان مــوعــود»، محمود واعظی اینستاگرام خودش را به نسل جدید شبکه های اجتماعی و همگانی شدن این شبکه های بومی و غیر بومی اختصاص ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، محمود واعظی اینستاگرام خودش را به نسل جدید شبکه های اجتماعی و همگانی شدن این شبکه های بومی و غیر بومی اختصاص داده است.

وی در پست خود نوشت: شبکه های اجتماعی، به عنوان نسل جدیدی از پایگاه های اینترنتی از یک طرف به دلیل ورود به بخش بزرگی از زندگی فردی و اجتماعی کاربران و اثرگذاری بر فعالیتهای مختلف روزمره آنها، و از طرف دیگر مزیتها و کارکردهای چندگانه و مهم این ابزار در زندگی شان امکان حذف یا مسدود ساختن آن را دور از ذهن و غیرکاربردی کرده است. به همین دلیل و با توجه به سیاست دولت تدبیر و امید در توانمندسازی شبکه ها به جای مسدودسازی و محروم کردن جامعه از این ابزار مهم بر آن شدیم تا بار دیگر از توانمندی و تخصص نخبگان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در زمینه ایجاد و اجرای شبکه های اجتماعی و ارتباطی حمایت کنیم. ما می توانیم با مهیا کردن بسترهای لازم برای متخصصان و فعالان این حوزه و حمایت از محصولات بومی، زمینه همگانی شدن شبکه های اجتماعی بومی با قابلیت نمونه غیربومی را در کشور فراهم سازیم.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها