امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157419
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۳۹
تعداد بازدید: 289
به گزارش«پیروان مــوعــود»، روحانیان شیعۀ نجف و سنی های استان صلاح الدین، نماز جمعۀ جنوب سامرا را با حضور فرماندهان بسیج مردمی، به صورت ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، روحانیان شیعۀ نجف و سنی های استان صلاح الدین، نماز جمعۀ جنوب سامرا را با حضور فرماندهان بسیج مردمی، به صورت مشترک اقامه کردند و آن را "نمازِ پیروزی" خواندند.

 نماز جمعه اتحاد شیعه و سنی، در منطقه بارگاه سید محمد، واقع در منطقه بلد در جنوب سامرا با حضور روحانی‌های نجف اشرف و روحانی های سنی عراقی که از مساجد لندن به استان صلاح‌الدین آمده بودند، برگزار شد.

در این نماز جمعه که "نماز پیروزی" نامیده شد، فرماندهان بسیج مردمی که در آزادسازی استان صلاح الدین نقش داشتند، شرکت کردند.

 نمازگزاران ضمن تجلیل از نقش الحشد الشعبی (بسیج مردمی) در آزادسازی استان صلاح الدین و همچنین موضع گیری های مردم این استان و همبستگی آنان، ابراز امیدواری کردند مردم موصل نیز از این حرکت پیروی کنند.

"ابومهدی المهندس" چهارشنبه گذشته از آزادسازی جزیرۀ سامرا در استان صلاح الدین خبر داده و تاکید کرده بود که از نظر سرعت عملیات آزادسازی، در این منطقه رکوردشکنی صورت گرفت و نیروهای عراقی، توانستند به دستاوردی در این منطقه برسند که ارتش‌های جهان از آن عاجزند.

روزنامه انگلیسی ایندیپندنت، دوشنبۀ گذشته از سفر شماری از ائمه جماعت اهل تسنن از انگلیس به عراق خبر داده و تاکید کرده بود که این سفر به منظور گفت وگو با مردم مناطقی صورت گرفت که مدت ها تحت اشغال داعش بوده اند. آن ها در پی آن هستند که ماهیت داعش و افکار آنان را بهتر بشناسند. سفر این افراد، با حمایت مالی آستان مقدس امام حسین (علیه السلام) در کربلا و جامعۀ مسلمانان انگلیس صورت گرفته و هدف از آن افشای دروغ پردازی های داعش است.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها