امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157474
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 335
به گزارش «پیروان مــوعــود»، هفته گذشته مطلبی در فیسبوک این شبکه در رابطه با سردار قاسم سلیمانی،  فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، هفته گذشته مطلبی در فیسبوک این شبکه در رابطه با سردار قاسم سلیمانی،  فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران منتشر شد که با استقبال گسترده کاربران همراه شد.

در این مطلب از کاربران خواسته شده بود دیدگاه خود را درباره سردار قاسم سلیمانی در یک جمله بیان کنند که با استقبال گسترده مردمی همراه بود به طوری که حدود 1.000.000 نفر از این مطلب بازدید کردند و تقریبا 10.000 نفر دیدگاه خود را در خصوص وی بیان کردند.

در این نظرسنجی کاربران سوری و عراقی بیش از سایر کشورها شرکت کردند. برخی از دیدگاه ها در زیر آمده است:

دنا محمد: من ایرانی نیستم، اما حقیقت تلخی که عربستان نمی تواند آن را تحمل کند (نمی گویم کشورهای عربی) این است که ایران با رهبران خود و تجاربشان قدرت و وجود خود را تثبیت کرده است. درود بر ایرانی ها.بشار الار: رهبری با نگاهی ژرف، طراح عملیات نظامی و استراتژیک. وطن دوست و برادر همه مسلمانان است که در تاریخ جاودانه خواهد شد.براءة عشق: قهرمان و رهبر و انسانی خالص و معتقد است. درود بر او و جانمان فدایش.محمد موسی: سخت است که او را در یک جمله یا کلمه وصف کنیم.. او فقط با خودش توصیف می شود. او سلیمانی است.
آخرین اخبار
پربازدید ها