امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157557
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۴۴
تعداد بازدید: 461
به گزارش«پیروان مــوعــود»، العنزی در توییتر خود با تاکید بر اینکه چنین اهانت صهیونیستی- عربی قابل قبول نیست، نوشت: «حزب الله ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، العنزی در توییتر خود با تاکید بر اینکه چنین اهانت صهیونیستی- عربی قابل قبول نیست، نوشت: «حزب الله همان حزب مقاوم شریفی است که سر رژیم صهیونیستی را با خفت به زیر افکند و تحقیر کرد. تروریستی خواندن این حزب،  تصمیم صهیونیستی با مدیریت نتانیاهو برای ملک سلمان خائن است».

وی که به خاطر مخالفت با آل سعود به زندان نیز افکنده شده است، همچنین نوشت: «هیچ مسلمان و انسان شریفی از هر دینی هم که باشد، چنین اهانتی را نمی پذیرد. عربستان منبع تروریسم وهابی در جهان است».

العنزی خطاب به آل سعود گفت: «تاریخ عربستان، خیانت بزرگ شما نسبت به قضیه فلسطین و ائتلاف شما با نتانیاهو را فراموش نخواهد کرد. اگر سلمان بر این باور است که همه ما از مزرعه تکفیری آل سود پیروی می کنیم، کور خوانده است؛ مردان خداوند، همان وعده راستین هستند. شکست های شدید داعش در عراق و سوریه، شوکت آل سعود را در هم شسکته است».

وی خاطرنشان کرد:«ما عاشق مقاومت و تا شهادت همراه نصرالله خواهیم بود و همانگونه که بینی صهیونیست ها را به خاک مالید، بینی سلمان و آل سعود را نیز به خاک خواهد مالید.

این مبلغ عربستانی در پایان تصریح کرد: «وقتی یک حزب، تمامی سران عرب، ارتش ها و ملت های آنها را به لرزه درمی آورد، پس بدانید که حزبی است که برای پیروزی بر طاغوتیان عرب و در راس انها ملک سلمان متولد شده است». 
انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار