امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15763
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۵
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آرنولد شوارتزنگر در کنار بازی در نقش اصلی این فیلم ترسناک و دلهره‌آور، یکی از تهیه‌کنندگان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آرنولد شوارتزنگر در کنار بازی در نقش اصلی این فیلم ترسناک و دلهره‌آور، یکی از تهیه‌کنندگان اصلی آن هم خواهد بود.

به احتمال خیلی زیاد چلوی مورتز هم در این فیلم بازی خواهد کرد و در نقش مقابل آرنولد شوارتزنگر ظاهر خواهد شد.

گفته می‌شود با ورود آرنولد به جمع تهیه‌کنندگان «مگی!» ،خط اصلی فیلم‌نامه آن دچار دگرگونی شده و کاراکتر وی نقش اصلی قصه را به عهده خواهد داشت.

به گفته منابع نزدیک به عوامل تولید فیلم، سال قبل که بحث تولید «مگی!» شروع شد قرار بود چلوی مورتز در نقض اصلی آن بازی کند

اما با ورود آرنولد به این پروژه قصه فیلم‌نامه مقداری تغییر کرد و کاراکتر وی در این فیلم به صورت شخصیت محوری قصه در آمد.حالا مورتز در قصه فیلم، در نقش کاراکتری ظاهر خواهد شد که در کنار کاراکتر آرنولد با زامبی‌های آدم خوار به مبارزه و مقابله برمی خیزد.

به نوشته سایت مووی وب، خبرهای تائید نشده حکایت از آن می‌کند که مورتز قصد کناره‌گیری از بازی در فیلم را دارد و ظاهرا به دلیل هم زمانی تولید آن با یک فیلم دیگر خود نمی‌خواهد در «مگی!» بازی کند.

خط اصلی قصه تا قبل از این درباره دختر جوانی بود که تحت تاثیر ویروس زامبی‌ها قرار می‌گیرد این ویروس در سراسر خاک کشور شیوع پیدا کرده و او باید ضمن مبارزه با زامبی‌ها، درمانی هم برای خودش پیدا کند.

این دختر جوان، پدر سر سخت و ماجراجویی دارد که به کمک او می‌آید تا با زامبی‌ها مقابله کند. در قصه فیلم‌نامه جدید، نقش پدر این دختر (که آرنولد آن را بازی می‌کند) اهمیت بیشتری پیدا کرده و کاراکتر دختر جوان فیلم، تبدیل به شخصیت دوم قصه شد ه است.

هنری هابسن امر کارگردانی «مگی!» را به عهده دارد .او این درام دلهره‌آور ترسناک را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از جان اسکات کارگردانی می‌کند.

گفته می‌شود این فیلم‌نامه در سال 2011 نوشته شد و تا به حال خریداری پیدا نکرده بود. با پیوستن آرنولد شوارتزنگر به این پروژه، پیش‌بینی می‌شود «مگی!» تبدیل به یکی از فیلم‌های خبرساز ماه‌های آینده شود. کلید فیلم‌برداری «مگی!» اوایل فصل پائیز زده می‌شود.

از آرنولد درام اکشن «فرار سیاره ای» روز هجدهم ماه اکتبر به روی پرده سینماها می‌رود. او درام دلهره آور «ده» را هم آماده نمایش عمومی دارد.این فیلم با نگاهی به قصه کلاسیک و معروف آگاتا کریستی «ده سرخپوست کوچولو» ساخته شده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها