امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157676
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 351
به گزارش «پیروان مــوعــود»، هر چند دولتمردان کاخ سفید به طور رسمی گروهک تروریستی القاعده به سرکردگی اسامه بن لادن را که مدعی هستند او را ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، هر چند دولتمردان کاخ سفید به طور رسمی گروهک تروریستی القاعده به سرکردگی اسامه بن لادن را که مدعی هستند او را طی یک عملیات کشته اند، متهم اصلی انفجار برج های دوقلوی سازمان تجارت جهانی معرفی کردند، ولی همواره پرده واقعی از اسرار و ابهامات این حادثه کنار زده نشده است. اما گذر زمان و تاریخ این سناریوی ساخته شده توسط سرویس های جاسوسی آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان را افشا خواهد کرد.

روزنامه الدیار لبنان به نقل از مرکز مطالعاتی " پاکالرت پرس " آمریکا، جدیدترین گزارشی حاوی اسامی و واقعیت های شگفت انگیز درباره دست داشتن موساد در حادثه 11 سپتامبر را منتشر کرد.  در بخش دیگری از گزارش این روزنامه آمده است: پژوهش مهمی با عنوان اسرائیل؛ مجری اصلی حملات تروریستی 11 سپتامبر منتشر شد که بر اساس دلایل و مدارک جدیدی که قبلا منتشر نشده بود، تهیه شده بود، اما کسی توجهی به آن نکرد. در این پژوهش مستند مختصر، اسامی برخی شبکه های صهیونیستی را که در پشت پرده حوادث 11 سپتامبر قرار داشتند، ذکر می کنیم.

این مرکز مطالعاتی اسامی 4 مورد از این شبکه های جنایتکار یهودی ـ اسرائیلی را آورده است:
شبکه نخست به رهبری لاری سیلور استین؛ که یک بازرگان آمریکایی ـ یهودی اهل نیویورک است که در تاریخ 24 ژوئیه سال 2001 مجتمع مرکز تجارت جهانی را به مدت 99 سال کامل اجاره کرد. اما این دو ساختمان با ساختمان های دیگر فرق داشتند؛ چرا که مملو از مواد سرطان زای اسپستوس "اترنیت" بودند و باید هزینه های زیادی برای نابودی آنها صرف می شد که تقریبا با هزینه اجاره این ساختمان ها برابری می کرد.

لاری در تشریح دلایل خود برای اجاره این دو ساختمان می گوید:« احساس می کردم که باید آنها را در اختیار بگیرم..» اما آیا واقعا این توجیه از یک بازرگان موفق و بزرگ قابل قبول است؟ لاری هر روز صبحانه اش را در رستوران "وندوز اون دی ورلد" در طبقه 107 برج شمالی میل می کرد، اما صبح روز 11 سپتامبر ترک عادت کرد و دو فرزندش هم که در همین مجتمع کار می کردند، در آن روز سر کارشان حاضر نشدند که یا باید دلیل این امر را در پیش بینی های خانواده سیلور استین جستجو کرد و یا باید گفت که این خانواده از حوادث آن روز اطلاع داشتند. به هر حال، لاری در قبال تخریب دو برج مذکور مبلغی بیش از 4.5 میلیارد دلار از شرکت بیمه گذار دریافت کرد.

از سوی دیگر، همگان می دانند که لاری یکی از شرکای اساسی شرکت رسانه ای "رابرت مردوخ" بود که گرایشات افراطی گرایانه یهودی داشت و علاوه بر این، از دوستان شخصی آریل شارون نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر کنونی این رژیم به شمار می رفت که صبح هر روز با هم تماس تلفنی داشتند.

شبکه دوم به رهبری فرانک لوی فعالیت می کرد که یک یهودی متولد جمهوری چکسلواکی سابق بود و "وستفیلد" یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در جهان را در اختیار داشت. وی همچنین فروشگاهی به مساحت نزدیک به 427 هزار فوت مربع را در داخل مرکز تجارت جهانی اجاره کرده بود. لوی در عین حال یکی از اعضای تیپ گولانی در ارتش صهیونیستی بود که در جنگ سال 1948 نیز مشارکت داشت و قبل از آن هم از اعضای گروهک تروریستی "هاگانا" به شمار می رفت. لوی هر ساله سه ماه در منزل خود در اسرائیل زندگی می کند و روزنامه "سیدنی هرالد" از وی به عنوان مرد "چریک" یاد کرده است که اهتمام ویژه ای به مساله هلوکاست و سیاست های رژیم صهیونیستی دارد. وی بنیانگذار پژوهشکده استراتژی ملی و سیاسی دانشگاه تل آویو در "اسرائیل" بود و سرمایه لازم برای فعالیت آنرا نیز تامین کرد. لوی همچنین دوست صمیمی ایهود اولمرت، آریئل شارون و نتانیاهو و ایهود باراک به شمار می رود و متهم به دست داشتن در یک پرونده بانکی به همراه اولمرت است. وی توانست به سلامت از حوادث 11 سپتامبر آمریکا جان سالم به در ببرد.

شبکه سوم به ریاست لویس ایزنبرگ؛ که یک شخص جنایتکار یهودی است و در گذشته مسئولیت ریاست اداره بنادر در نیویورک را بر عهده داشت و در عقد قرارداده های اجاره با شخصیت های یهودی مانند لاری و لوی نقش داشت و در عین حال، یکی از طرف های اصلی جمع آوری کمک برای تبلیغات انتخاباتی بوش ـ چنی در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود.

شبکه چهارم به سرکردگی رونالد لودر؛ که صاحب شرکت بزرگ ایستی لودر تولید کننده مواد آرایشی است و قبلا رئیس دفتر "جرج باتاکی" فرماندار نیویورک در امور خصوصی سازی بود و نقش موثری در خصوصی سازی مرکز تجارت جهانی داشت. وی بنیانگذار مدرسه دیپلوماسی حکومتی و استراتژی "لودر" وابسته به سازمان جاسوسی موساد در شهر هرتزلیا بود.

این پژوهش مستند بر این مساله تاکید دارد که این 4 شبکه در ماجرای انفجار ساختمان مرکز تجارت جهانی دست داشتند و زیر نظر سازمان جاسوسی موساد در پشت پرده تمامی حوادث قرار دارند.

از سوی دیگر اسکات بنت افسر سابق ارتش آمریکا گفت که سازمان جاسوسی این کشور (سیا) سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی و عربستان حادثه 11 سپتامبر در سال 2001 میلادی را راه انداختند

بنت افزود: طراحان اصلی حملات یازده سپتامبر آمریکا، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، اسرائیل و عربستان بوده اند.

اسکات بنت افسر سابق ارتش امریکا در زمینه جنگ روانی در گفتگو با این شبکه از شهر سان فرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا گفت:« حکم اخیر دادگاه آمریکا درباره تبرئه عربستان سعودی از دست داشتن در حملات 11 سپتامبر سبب می شود فرصتی جدید برای تحقیقات در این خصوص فراهم  شود. این تحقیقات می تواند به روشن شدن ماهیت واقعی این حملات منجر شود. روز به روز اطلاعات بیشتری درباره یازده سپتامبر به دست می آید.

وی گفت: باید ماهیت این حملات روشن شود. باید مسببان اصلی این حملات مشخص شوند. باید مشخص شود آیا از نظر مهندسی و معماری، چنین حمله ای و اینگونه سقوط برج های دو قلو امکان پذیر است؟ طراحان اصلی حملات یازده سپتامبر خود آمریکا، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا)، موساد و اسرائیل و عربستان بوده اند. این اقدام بخشی از پروژه بزرگتری بوده که مدنظر اسرائیل بوده است. این کار، دسیسه ای حساب شده بود.

بسیاری از کارشناسان امور خاورمیانه تاکید دارند که لابي صهيونيستي در آمريکا و اروپا سعي مي کند ضمن تبديل سالروز حادثه 11 سپتامبر به  نماد اسلام ستيزي در غرب، میان مسيحيان و مسلمانان تنش ايجاد کند و سران دربار دلارهای نفتی عربستان نیز بلند پروازانه مقاصد واشنگتن و تل آویو را با حمایت از گروه های تروریستی از جمله داعش و همکاری در اقدامات تروریستی با نماد اسلام هراسی محقق می سازند.

قاضی آمریکایی: ایران باید به خانواده قربانیان 11 سپتامبر غرامت بپردازد

بر اساس این گزارش، آنطور که قاضی دنلیلز گفته است ایران در دفاع از خود در این پرونده و این‌که به خرابکاران و هواپیما ربایان این ماجرا کمک می کرده، ره به جایی نبرده است.
یک قاضی آمریکایی می گوید ایران باید به خانواده قربانیان حمله تروریستی 11 سپتامبر 10.5 میلیارد دلار غرامت بپردازد.

به گزارش خبرگزاری "بلومبرگ"؛ "جرج دنیلز"، قاضی آمریکایی در نیویورک، با صدور حکمی عجیب گفت:  ایران موظف است به خانواده قربانیان 11 سپتامبر غرامت بپردازد.

قاضی دنیلز همچنین خواهان پرداخت ۳ میلیارد دلار دیگر  به شرکت‌های بیمه‌ای که پرداخت خسارت‌ها و توقف فعالیت های تجاری ناشی از این ماجرا را بر عهده گرفتند، پرداخت نماید.

بر اساس این گزارش،  آنطور که قاضی دنلیلز گفته است ایران در دفاع از خود در این پرونده و این‌که به خرابکاران و هواپیما ربایان این ماجرا  کمک می کرده، ره به جایی نبرده است.

این ادعا در شرایطی است که دولت آمریکا که پیشتر از زبان مادلین آلبرایت وزیر امورخارجه پیشین خود دخالت مستقیم واشنگتن در کودتای 28 مرداد را مورد تایید قرار داده است تاکنون به پرداخت غرامت به ملت ایران اقدام نکرده است و به طور مسخره آمیز پرداخت غرامت از سوی ایران برای حادثه 11 سپتامبری که ساخته و پرداخته کاخ سفید با همکاری صهیونیست ها و سعودی هاست طلب می کند.

ادعای دستگاه قضایی آمریکا در شرایطی این ادعا را مطرح می کند که هنوز عربستان غرامت کشتار هزاران تن از حجاجی را که بر اثر ناتوانی و سوء مدیریت سران آل سعود جان خود را از دست دادند نپرداخته و هیچ مرجع بین المللی دراین خصوص واکنشی از خود نشان نمی دهد.

نقش انگلیس در کودتای 28 مرداد که جک استراو وزیر امورخارجه پیشین لندن به زبان آورد هنوز بدون پرداخت غرامت به ملت ایران کمرنگ شده است . ولی افکار عمومی نیک می داند که موضع گیری دادگاه آمریکایی یک حرکت مسخره آمیز است و پاسخ آن نیز بی توجهی به اینگونه ادعاهاست.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها