امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15771
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۵
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه هفت جلدی با عنوان «چیستان» با موضوع ترانه‌های خردسال که توسط انتشارات آبرنگ منتشر شده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه هفت جلدی با عنوان «چیستان» با موضوع ترانه‌های خردسال که توسط انتشارات آبرنگ منتشر شده در کتابخانه شیخ صدوق(ره) رونمایی خواهد شد.

در هر جلد از این مجموعه چندین چیستان گنجانده شده که این چیستان‌ها اون چیه که سفیده؟، اون چیه که شیرینه؟، اون چیه که قشنگه؟، اون چیه که زنگ داره؟،  اون چیه که قشنگ و مهربونه؟، اون چیه که پا نداره و اون چیه که دور زمین می‌گرده؟ نام دارد.

در این مجموعه ویژگی‌های اشیایی که کودکان با آنها سروکار دارند، در قالب شعر بیان شده که کودکان پس از خواندن شعرها باید شی مورد نظر را پیدا کنند.

مجموعه چیستان ها، تازه‌ترین کتاب مصطفی رحماندوست در حوزه کودکان و نوجوان، همزمان با روز جهانی ادبیات کودک و نوجوان در کتابخانه شیخ صدوق(ره)  رونمایی می شود. طی این برنامه از مصطفی رحماندوست نویسنده و شاعر، پریسا رسولی تصویگر و انتشارات آبرنگ تقدیر به عمل خواهد آمد.

علاقه مندان جهت شرکت در این مراسم می توانند به کتابخانه شیخ صدوق (ره) واقع در شهرری،فلکه اول دولت آباد،پارک مهران مراجعه و یا با شماره تلفن 33754041 تماس حاصل فرمایند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها