امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157728
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۴۹
تعداد بازدید: 357
به گزارش «پیروان مــوعــود»،کازن سمپسون، یک راهب بودایی، اعلام کرد که برای دیدار از شهر «هود ریور» به ایالت اورگن رفته بود که ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،کازن سمپسون، یک راهب بودایی، اعلام کرد که برای دیدار از شهر «هود ریور» به ایالت اورگن رفته بود که هدف حمله قرار گرفت.

به گفته پلیس هود ریور، مهاجم در اتومبیل سمپسون را در حالیکه ردای بوداییان را بر تن داشت به سرش کوبید و فرار کرد.

بازرسان در حال رسیدگی به این پرونده در زمره جرائم ناشی از نفرت است.

سمپسون در گفت‌وگو با روزنامه «نیویورک دیلی نیوز» گفت: یک جراحت کوچک، از دست دادن موقت حافظه و چند دقیقه بی‌هوشی حاصل حمله این فرد بود. این در حالی است که مسلمانان هر روز با این مسائل مواجه هستند.

وی افزود: آیا می‌توانید تصور کنید که زیر چنین احساس خشمی زندگی کنید؟ امیدواریم که بتوانیم راهی پیدا کنیم که مردم از این خشم و هراس نجات یابند.

سمپسون گفت: این فرد که به خاطر لباسم تصور کرده بود مسلمان هستم، بدون هیچ دلیلی به من حمله کرد. من اتومبیل را متوقف کردم، ناگهان کسی را دیدم که می‌دوید و فریاد می‌کشید. برگشتم، او به صورتم زد و سرم را به چارچوب ماشین کوبید در حالیکه به مسلمانان توهین می‌کرد.

این راهب بودایی گفت: من دین اسلام را خوب نمی‌شناسم؛ اما می‌دانم که مسلمانان برادران و خواهران ما هستند و همه را ترغیب می‌کنم که به عنوان فرزندان یک پروردگار از یکدیگر حمایت کنند.

پیش از این یک معبد متعلق به سیک‌ها نیز در آمریکا با مسجد اشتباه گرفته شد و هدف حمله اسلام ستیزان قرار گرفت.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها