امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157762
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 347
به گزارش«پیروان مــوعــود»، جمعیت الاصاله بحرین از گروه‌های وابسته به نظام آل خلیفه با هجمه شدید علیه علما مدعی شد که بیانیه صادره ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، جمعیت الاصاله بحرین از گروه‌های وابسته به نظام آل خلیفه با هجمه شدید علیه علما مدعی شد که بیانیه صادره از سوی 39 تن از علمای کشور حاوی مطالب جدید نبوده و تنها هدف از آن ایجاد اختلاف و چند دستگی در میان مردم است.

این جمعیت در بیانیه‌ای ضمن حمایت از نظام آل خلیفه تاکید کرد: بیانیه علمای بحرین از سوی حکومت ایران دیکته شده و بر زبان این افراد جاری شده است. این بیانیه در راستای تجزیه کشور، تامین منافع بیگانگان و مطالبه‌گری حقوقی است که هیچگاه در قانون برای آنان به رسمیت شناخته نشده است.

الاصاله افزود: اصلاحات همه جانبه هیچگاه با تبلیغ و شعار دادن، صدور بیانیه و انجام اقدام‌ها و تحرکات نیرنگ آلود، ایجاد ناامنی و کشاندن مردم به خیابان‌ها، دعوت به تظاهرات با عبارت پراکنی و جمله سازی صورت نمی‌پذیرد.

جمعیت وابسته به حکومت در ادامه سخنان اغتشاش آمیز خود خاطر نشان کرد: اتخاذ رویکردی صادقانه و پذیرش خط مشی مشخص، جدا کردن راه خود از بیگانگان، نیت صادقانه داشتن به دور از انگیزه‌های طایفه‌ای، قومیتی، اندیشه حزبی، گفتمان وابسته به خارج و علاقه شدید به حکومت صفوی ایرانی راهکار اساسی ایجاد اصلاح در ساختار جامعه است.

الاصاله با متهم ساختن علما به تلاش برای آنچه که «ایجاد نظام مبتنی بر ساختار ولایت فقیه در بحرین و منطقه» توصیف کرد، جلوگیری از برگزاری شعائر دینی شیعیان را از وظایف اصلی حکومت آل خلیفه برشمرد و اظهار داشت: برگزاری این مراسم‌ها با هدف تامین منافع ایران انجام گرفته و رویکرد قومیتی و طایفه‌ای دارد بنابر این مسؤولان حکومتی باید از اقامه شعائر دینی از سوی شیعیان به شدت برخورد کنند.

جمعیت الاصاله از نهادهای وابسته به دیوان پادشاهی بحرین است که به اتخاذ رویکرد ضد ایرانی و شیعی و نیز حمایت از تروریسم معروف است تا آنجا که چندی قبل تصویری از رهبران این جمعیت در کنار تروریست‌ها در سوریه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.آخرین اخبار
پربازدید ها