امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15777
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۵
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «حبیب‌الله کاسه‌ساز» که در انتخابات شورای شهر کاندیدا شده بود، پس مشخص شدن نتایج این انتخابات و عدم راه یابی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «حبیب‌الله کاسه‌ساز» که در انتخابات شورای شهر کاندیدا شده بود، پس مشخص شدن نتایج این انتخابات و عدم راه یابی وی به شورای شهر، نامه‌‌ای نوشته و نسخه‌ای از آن را در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داده که متن کامل آن در ادامه می‌آید:
بسمه تعالی
اکنون که توفیق خدمت در شورای شهر تهران را به عنوان نماینده جامعه هنرمندان و سینماگران برای این حقیر میسر نشد و تکلیف از گردنم برداشته شد از زحمات همه عزیزان و سروران گرامی که در این مدت همراه من بودند و خصوصا هنرمندان و سینما گران و مردم خوب و هنر دوست که به بنده اعتماد کردند و رای به اینجانب دادند کمال تشکر و قدردانی را دارم.
بی شک حضور یک نفر از اهالی هنر و خصوصا سینما در شورای شهر پایتخت میتوانست با همراهی و همدلی اعضاء دیگر شورا با ارائه طرح های جامع و کار شناسی شده تحول اساسی در عرصه ،سینما ، تئاتر و موسیقی بوجود آورد و این برنامه اساسا جزو مشکلات هنر و هنرمندان بوده که شورای شهر تهران بعنوان پارلمان شهری میتوانست این طرح‌ها را اجرا و پیگیری و به نتیجه برساند. و حضور نماینده‌ای در شورا اثر بخش بوده. با ارائه این برنامه‌ها و اطلاع رسانی به افکار عمومی خصوصا هنرمندان و سینما گران امیدوار هستیم بتوانیم مطالبات به حق آنان را از پارلمان شهری با همکاری شهرداری تهران خواستار باشیم. صمیمانه سپاس‌گذارم.
حبیب‌الله کاسه‌ساز انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار