امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157829
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۱۱
تعداد بازدید: 333
به گزارش «پیروان مــوعــود»، هادی العامری دبیرکل سازمان بدر عراق در کنفرانسی مطبوعاتی در ساختمان استانداری کرکوک گفت که وی برای هماهنگی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، هادی العامری دبیرکل سازمان بدر عراق در کنفرانسی مطبوعاتی در ساختمان استانداری کرکوک گفت که وی برای هماهنگی با دولت محلی منطقه کردستان و عملیات مشترک به منظور دور کردن خطر داعش از منطقه "تازه" به این استان سفر کرده است.
وی تاکید کرد: هماهنگی بین همه اقشار ملت عراق تنها راه رهایی از گروه تروریستی داعش است.
منطقه تازه اخیرا شاهد حملات گروه تروریستی داعش با گلوله ها و راکت های حاوی مواد شیمیایی از جمله کلر و خردل بوده است که در جریان آن شماری از غیرنظامیان آسیب دیده اند.
العامری تصریح کرد: ما نشستی را با نجم الدین کریم استاندار کرکوک و وزیر کشور دولت محلی منطقه کردستان برگزار کردیم و هماهنگی با این دولت و اتاق عملیات مشترک وجود دارد و همه نشست ها برای هماهنگی به منظور دور کردن خطر و دشمن از منطقه تازه و بویژه متوقف کردن گلوله باران این منطقه بود تا از خطر داعش در امان باشد.
وی تصریح کرد: هماهنگی بین اقشار مختلف مردم عراق تنها راه رهایی از بیماری خطرناک داعش است. ما قبلا بین نیروهای داوطلب مردمی (الحشد الشعبی) و پیشمرگه و ارتش عراق و اهالی مناطق هماهنگی کردیم و توانستیم مناطق امرلی و ینکجه در طوز را آزاد کنیم و با پیشمرگه هماهنگی کردیم و السعدیه و جلولا را در طول هشت ساعت آزاد کردیم و داعش را بیرون راندیم.
العامری گفت: عراق را همه اقشار عراقی ها آزاد می کنند و پایان دادن به حیات گروه داعش در عراق بدست عراقی ها خواهد بود. دیدار ما از کرکوک برای هماهنگی بین همه طرفها به منظور از بین بردن این گروه تروریستی بزدل است.

انتهای پیام/ .

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها