امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157835
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 358
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک منبع اطلاعاتی یمن در صنعا خبر داد: بالا رفتن شمار کشته‌های شبه نظامیان طرفدار منصور هادی رئیس جمهور ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک منبع اطلاعاتی یمن در صنعا خبر داد: بالا رفتن شمار کشته‌های شبه نظامیان طرفدار منصور هادی رئیس جمهور فراری یمن، عربستان را واداشت که شمار بیش‌تری مزدور از سودان و کشورهای آفریقایی به میدان‌های نبرد در یمن اعزام کند.

وی افزود: دست‌کم چهار هزار مزدور سعودی در مدت یک سال گذشته از تجاوز وحشیانه ائتلاف عربی به یمن کشته شدند.

این منبع یمنی گفت: ده‌ها تن از مزدوران عربستان که در یمن به هلاکت رسیده‌اند از اتباع سودان، جیبوتی و حتی چچن بوده‌اند، اما رسانه‌های وابسته به سعودی‌ها تلفات جانی و مالی این جنگ را کم‌تر اعلام می‌کنند.

وی تاکید کرد: یکصد و هفتاد و هشت سرکرده نظامی مزدوران سعودی در جنگ یمن کشته شده‌اند اما رسانه‌های سعودی هیچ گاه این خبر مهم را اعلام نکردند.

منبع یمنی افزود: شمار نظامیان اماراتی و بحرینی کشته شده در جنگ یمن بسیار کم‌تر از کشته‌های ارتش سعودی است.

القاعده سیطره بر شهرهای ساحلی حضرموت را تکمیل کرد

منابع محلی در استان حضرموت اعلام کردند: القاعده شهر الریده الشرقیه را کاملا تحت سیطره خود گرفته به گونه‌ای که استقرار شبه نظامیان وابسته به القاعده در مناطق مختلف این شهر مشاهده شده است.

این منابع گفتند: القاعده افراد مسلح خود را در دفاتر و نهادهای مهم دولتی و امنیتی شهر الریده الشرقیه مستقر و پست‌های ایست و بازرسی به سوی استان المهره ایجاد کرده است.

القاعده برای سیطره بر شهرها و روستاهای مختلف استان حضرموت تلاش می‌کند و سیطره این گروهک تروریستی بر شهر الریده الشرقیه به منظور تکمیل سیطره بر همه شهرهای ساحلی در این استان است.

انتهای پیام/ 85

آخرین اخبار
پربازدید ها