امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157856
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۴۰
تعداد بازدید: 430
به گزارش «پیروان مــوعــود»، حسین امیرعبداللهیان، معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه در تماس تلفنی با استفان دی‌میستورا، نماینده ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، حسین امیرعبداللهیان، معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه در تماس تلفنی با استفان دی‌میستورا، نماینده سازمان ملل در امور سوریه بر ضرورت توجه بیشتر به ارسال کمک‌های انسان دوستانه به سراسر سوریه تأکید کرد و خواستار تسریع ارسال کمک‌های انسانی به شهرهای فوعه و کفریا که همچنان تحت محاصره افراد مسلح و تروریست‌ها قرار دارند، شد.
وی با مثبت خواندن تلاش‌های نماینده دبیرکل برای کمک به حل سیاسی بحران، تمرکز بر مذاکره و گفت‌وگوهای سوری ــ سوری را مهم خواند.
امیرعبداللهیان در عین حال از حضور برخی چهره‌های شناخته شده تروریستی در ژنو و تلاش آنها برای حضور در میز مذاکره انتقاد کرد و آن را برای مذاکرات سیاسی مضر خواند.
دی‌میستورا نماینده ویژه سازمان ملل در سوریه با قدردانی از تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم و حمایت از راه‌حل سیاسی، روند مذاکرات ژنو را مثبت ارزیابی کرد.
وی افزود: مذاکرات علی‌رغم چالش‌های موجود تا سه‌شنبه آینده ادامه خواهد یافت.
نماینده ویژه سازمان ملل در سوریه گزارشی از مذاکرات جاری ارائه داد و تلاش بیشتر سازمان ملل در ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه را مورد تأکید قرار داد.

انتهای پیام/ 

آخرین اخبار
پربازدید ها