امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157920
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 450
به گزارش«پیروان مــوعــود»، رژیم آل خلیفه در راستای دنبال کردن سیاست‌های طایفه‌ای برای تشدید شکاف میان شیعیان و اهل سنت ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، رژیم آل خلیفه در راستای دنبال کردن سیاست‌های طایفه‌ای برای تشدید شکاف میان شیعیان و اهل سنت همسو با رژیم سعودی، مجوز فروش کتابهای تکفیر شیعیان در این کشور را صادر کرد.
«سلام السید عباس شُبَّر» رئیس آزادی‌های دینی در سازمان صلح حقوق بشر بحرین گفت که کتابخانه‌های این کشور به‌صورت رسمی و علنی کتابی را می‌فروشند که در برگیرنده فصلهایی در تکفیر مذهب شیعه است و این در حالی است که مقامات رژیم آل خلیفه هیچ‌گونه اعتراضی به فروش این کتاب نمی‌کنند.
پایگاه مرآة البحرین نیز اعلام کرد که این کتاب در کتابخانه ملی بحرین فروخته می‌شود و شاهدان عینی موفق شدند در یکی از شعب کتابخانه ملی در خیابان "المعارضه" بحرین، این کتاب را بیابند.
بحرین از 14 فوریه سال 2011 شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل‌خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.
این درخواست‌ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه‌رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصری از پاکستان، اردن و سایر کشورها را به خدمت گرفته است.
رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی آنها را به زندانهای طولانی‌مدت محکوم کرده است.
این در حالی است که برخی از رهبران مخالف نیز یا به خارج تبعید شده‌اند یا تابعیت بحرینی آنها سلب شده است.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها