امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157975
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۲۱
تعداد بازدید: 355
به گزارش«پیروان مــوعــود»، آیت الله نوری همدانی امروز در دیدار  با رئیس شرکت مخابرات استان قم  که در دفتر معظم له برگزار شد، ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، آیت الله نوری همدانی امروز در دیدار  با رئیس شرکت مخابرات استان قم  که در دفتر معظم له برگزار شد، گفتند: شیعه در فضای بسیار مهمی قرار دارد و انحرافی که در دوران بعد از  پیغمبر (صلی الله علیه وآله)به وجود آمد و باعث به وجود آمدن حکومت های فاسد و ظالم گردید، برای اسلام و تشیع گران تمام شده است.

این مرجع تقلید با بیان این که همه حکومت های فاسدکه به فکر تجمل گرایی و خشک مغزی بودند گفتند: این جریان ها به دنبال  این هستند که شیعه نتواند در دنیا ترویج پیدا کند.

ایشان با اشاره به شکل گیری گروه های تکفیری در منطقه اظهار داشتند: هدف از تاسیس این نوع گروه ها از بین رفتن مکتب شیعه است، چون این نوع حکومت ها می دانند اگر تشیع قدرت پیدا کند، آنها نابود خواهند شد.

این مرجع تقلید با بیان اینکه شورای همکاری خلیج فارس، حزب الله را به ناحق تروریست معرفی می کنند افزودند: این  نوع حکومت ها به دنبال این هستند که اسرائیل در منطقه تقویت شود و  اثری از اسلام و تشیع نباشد.

 آیت الله نوری همدانی در پایان با بیان این که در حال حاضر تشیع از وجهه خوبی در منطقه برخوردار است و آنها از همین وجهه ناراحت اند و انقلاب اسلامی ایران در ادامه همین راه می باشد، گفتند: غربی ها نمی خواهند انقلاب و تشیعرشد پیدا کند، چون رشد انقلاب و تشیع سرنگونی آنها را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها