امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 157996
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 515
گزیده ای از کتاب ادموند؛
در فصل قبل خواندیم که ادموند با مشکل جدی روبرو شده و یکی از بستگان نزدیکش به گروهکهای تروریستی در سوریه و عراق پیوسته است و همین امر باعث بروز حوادث جدیدی در زندگی او خواهد شد....

گزیده ای از کتاب ادموند؛
  • گروه مهدویت و آخرالزمان پیروان مــوعــود؛

فراز کوتاهی از فصل پنجم :

یک‌ دفعه سروکله آرتور پیدا شد. ظاهراً در همان نزدیکی منتظر رفتن ملیکا شده و بلافاصله آمده بود تا از نتیجه صحبت‌های آن‌ها باخبر شود. ادموند درباره همه آن چیزهایی که بین آن‌ها ردوبدل شده بود، توضیح کاملی نداد. مطمئن بود که آرتور نظر مخالفی خواهد داشت و قبل از تصمیم‌گیری سعی می‌کند رأی او را تغییر دهد. معمولاً آرتور رفتار محتاطانه‌ای داشت و در مورد موضوع‌هایی که بوی مخالفت با سیستم حکومتی یا شعارهای اعتقادی و مذهبی می‌داد دخالت نمی‌کرد.

 

خط فکری این دو کاملاً باهم متفاوت بود، ادموند یک مسیحی کاتولیک کاملاً متعهد به شمار می‌رفت که معتقد بود اگر کسی مسیح (علیه السلام)را به‌عنوان فرستاده خداوند هم باور نداشته باشد، حقیقت و عظمت بزرگی او را نباید منکر شود و انسانی چون او را با خرافات و سنت‌های پوچ آمیخته کرده و به ابتذال بکشاند. ازنظر او عیسی مسیح (علیه السلام)متعلق به زمان و مکان خاصی نبوده و در همه دوران قابل‌تحسین و ستایش بود؛ اما در مقابل آرتور کوچک‌ترین اهمیتی به هیچ‌ کس جزء خودش نمی‌داد، تقریباً همه‌چیز برای او با معیار ماده سنجیده می‌شد، گرچه سعی هم نمی‌کرد منکر ماوراء و اتفاق‌های موجود در بحث متافیزیک شود، اما به نظرش هر چیز که منفعت قابل‌لمسی برایش نداشت، بی‌ارزش بود؛ بنابراین هر چه روح ادموند در تلاش برای رسیدن به حقیقت و نادانسته‌ها جوش‌وخروش بیشتری پیدا می‌کرد، اطرافیانش نظیر آرتور کمتر قدرت درک اضطراب‌های برگرفته از نرسیدن به جواب پرسش‌های صادقانه او را داشتند، از همین رو حس تنهاتر شدن در وجود او هرروز بیشتر از روز قبل رشد و نمو پیدا می‌کرد.

 

 

آنچه مطالعه کردید بخشی بود از رمان عاشقانه مهدوی ادموند شما میتوانید برای خرید این کتاب بر روی لینک زیر کلیک فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

سفارش خرید اولین رمان عاشقانه مهدوی

آخرین اخبار
پربازدید ها