امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158001
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 387
به گزارش«پیروان مــوعــود»، جمال زاریا، امام جماعت مسجد عرفات «مولنبیک» در این باره گفت:ما در تلاشیم تا با همکاری مقامات ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، جمال زاریا، امام جماعت مسجد عرفات «مولنبیک» در این باره گفت:ما در تلاشیم تا با همکاری مقامات بلژیک تبلیغات تروریستی را در این کشور غیر موثر کنیم.

وی افزود:فرزندان ما در معرض چیزی مانند سرطان در مرحله پیشرفته آن هستند و این سرطان به سرعت در حال پیشروی است.

این رهبر اسلامی در بلژیک گفت:داعشی ها در تلاشند تا جوانان ما را با فریب داده و با خود همراه کنند ما در حال تقویت سیستم ایمنی بدنه جامعه اسلامی هیستم تا تلاش های این گروه تروریستی را خنثی کنیم.

گفتنی است؛ ماموران عضو گیری داعش به جوانان در منطقه مسلمان نشین «مولنبیک» بلژیک پیام های تبلیغاتی دادند. آنها در این پیام ها از مسلمانان خواستند تا انتخاب درست را انجام داده و با غربی ها مبارزه کنند.بر اساس بیانیه اخیر مقامات بلژیک،این پیام ها از یک منبع غیر قابل ردگیری فرستاده شده است.

استفاده از ارتباط آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی برای تبلیغات داعش،تنش ها را در بروکسل پس از حملات تروریستی افزایش داده است.

تبلیغات داعش موجب شده تا درخواست های بیشتری برای سرکوب جامعه مسلمانان و جلوگیری از ورود مهاجران به بلژیک ارائه شود.

مقامات بلژیک از این می ترسند که در پی حملات تراژیک تروریستی هفته گذشته پاسخ های مثبت به درخواست داعش برای افراط گرایی خشونت آمیز افزایش پیدا کند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار