امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158013
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 420
به گزارش «پیروان مــوعــود»، خبرگزاری روسیا سگودنیا امروز (چهارشنبه) به نقل از یک گزارش فوری رویترز اعلام کرد: گروه تروریستی داعش مسئولیت ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، خبرگزاری روسیا سگودنیا امروز (چهارشنبه) به نقل از یک گزارش فوری رویترز اعلام کرد: گروه تروریستی داعش مسئولیت دو انفجار در مسیر کاروان کامیون های وزارت کشور روسیه در قفقاز حومه مخاچ قطعه پایتخت جمهوری داغستان روسیه را برعهده گرفت.

بر اساس این گزارش، تروریست های محلی داعش در داغستان این دو انفجار را انجام دادند.
به گزارش رسانه های روسی از جمله شبکه تلویزیونی روسی رن.تی.وی، در این انفجارها که در مسیر کاروان کامیون های نظامی وزارت کشور داغستان نزدیک بخش «نووی خوشت» رخ داد افزون بر کشته شدن دو پلیس، دست کم چهار مامور دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

بلافاصله پس از این حادثه مقامات وزارت کشور جمهوری داغستان وشماری از نیروهای ویژه پلیس این جمهوری به محل حادثه اعزام شده و تحقیقات برای یافتن عاملان این حمله ادامه دارد.

آخرین مورد از حوادث تروریستی در جمهوری داغستان 26 بهمن ماه سال گذشته رخ داد که بر اثر انفجار یک خودرو حاوی مواد منفجره درشهر دربند در جنوب این جمهوری، سه نفر از جمله یک مامور پلیس و فرد انتحاری کشته شدند.

گروه تروریستی داعش پیش تر با انتشار نوار ویدئویی، مسئولیت این انفجار را برعهده گرفته و تهدید کرده بود که به حملات تروریستی در روسیه ازجمله در منطقه قفقاز ادامه دهد.

جمهوری داغستان در ماه های اخیر نسبتا ناآرام بوده و هرچند گاه در این منطقه درگیری ها و تیراندازی هایی رخ می دهد که بر اثر آن شماری از جنگجویان، مقام ها و نیروهای دولتی و حتی غیرنظامیان کشته می شوند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار