امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158046
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۲۹
تعداد بازدید: 484
به گزارش«پیروان مــوعــود»، ادارۀ نیروهای امنیت داخلی لبنان روز یکشنبه در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که نیروهای امنیتی در منطقه " جبل لبنان ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، ادارۀ نیروهای امنیت داخلی لبنان روز یکشنبه در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که نیروهای امنیتی در منطقه " جبل لبنان " پس ازتحقیقات و بازرسی های دقیق، با اجرای عملیات امنیتی منحصر به فرد، باندی از خطرناک ترین باندهای قاچاق انسان در لبنان را بازداشت کردند و توانستند 75 دختر سوری را که در معرض بدترین شکنجه های بدنی و روانی قرار گرفته بودند، آزاد کنند.

براساس این گزارش، اعضای این باند دختران سوری را به پخش کردن تصاویر برهنه آنان و یا متوسل شدن به شیوه های دیگر درصورت عمل نکردن به خواسته های غیراخلاقی آنان تهدید کردند.

دراین بیانیه آمده است که برخی از دختران درنتیجه شکنجه دچار کبودی و جراحت جسمی شده اند، و مسؤولان ده مرد و هشت کارگر را که در زمینه محافظت و مدیریت آپارتمان های محل سکونت این افراد فعالیت داشتند، بازداشت کردند.
این درحالیست که هنوز دو نفر از کسانی که این باند را اداره می کنند، متواری هستند.
مسؤولان لبنانی گفته اند که یکی از اعضای این شبکه، پزشک 55 ساله لبنانی است که به انجام 200 عمل جراحی سقط جنین اقرار کرده است.


انتهای پیام/654

 

آخرین اخبار
پربازدید ها